Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Kauno aukštųjų technologijų kompanija „No Magic Europe“ planuoja spartų augimą ir keliasi į perpus didesnes patalpas

2019.11.27.

Inovacijų kūrimo rinkos senbuviai, Kaune veikiantys UAB „No Magic Europe“ ruošiasi intensyvaus augimo laikotarpiui ir kraustosi į naujas, aukščiausius erdvės, patogumo ir prestižo reikalavimus atitinkančias patalpas – verslo centrą „Prime Biurai“ Savanorių prospekte. Beveik 2 000 kv. m. plote ne tik patogiai dirbs šimtas esamų įmonės darbuotojų, bet ir suplanuota erdvė numatomam artimiausių metų augimui – didėjant pardavimams, įmonė per 2020-tuosius planuoja įdarbinti dar apie 20 įvairių sričių specialistų.

Jau daugiau kaip dvidešimtmetį veikiantys sudėtingų IT sprendimų kūrėjai „No Magic“ prieš pusantrų metų tapo antros pagal dydį Europoje technologijų kompanijos „Dassault Systemes“ dalimi: ši Prancūzijos milžinė yra programinės įrangos kūrimo lyderė, kurioje dirba 20 tūkstančių žmonių visame pasaulyje. „Dassault Systemes“ kuriami sprendimai transformuoja ištisas industrijas, iš pagrindų pakeisdami produktų kūrybos, gamybos ir palaikymo modelius. Iš viso grupė dirba su daugiau kaip 220 tūkstančių verslo klientų iš įvairių industrijų, daugiau kaip 140-tyje šalių.

Tuo tarpu kauniečiai „No Magic“ tapo CATiA prekės ženklo dalimi – tai ryškiausias ir pelningiausias iš dvylikos „Dassault Systemes“ valdomų ženklų, o Kaune veikiantis produktų kūrimo skyrius (R&D) taps trečiuoju pagal dydį centru po prancūziškojo ir indiškojo.

Plėtros ir kartu naujų patalpų poreikį padiktavo tiek plečiamas paslaugų krepšelis ir sparti „No Magic“ integracija į „Dassault Systemes“, tiek augantys pardavimai: kompanija skaičiuoja, kad vien per šiuos 2019 metus Kauno padalinio naujų pritrauktų klientų skaičius augs apie 60 proc.

„Patalpas, kuriose dirbome pastaruosius 15 metų, išaugome tiek žmonių skaičiumi, tiek kylančiais reikalavimais kokybei ir technologijoms. Tapę prancūziškojo kapitalo įmonių grupės „Dassault Systemes“ dalimi, pradėjome dar sparčiau augti ir užsibrėžėme dar ambicingesnius planus, todėl buvo numatytos investicijos į naujas patalpas, kurios, beje, privalėjo atitikti griežtus ir preciziškus prancūzų reikalavimus,“ – pasakoja UAB „No Magic Europe“ direktorė Gitana Strazdauskė. 

Renkantis biurą, buvo svarbios visos detalės: nuo pastato vietos (pavyzdžiui, dėl saugumo ir prestižo reikalavimų, biuras negali būti arti upės, degalinės ar greitojo maisto užkandinės), iki komfortiškos erdvės, tenkančios kiekvienam biure dirbančiam žmogui. Naujosios patalpos, į kurias įmonė persikels 2020 m. I ketvirtį, bus 60 proc. didesnės už senąsias – beveik 2 tūkst. kv. m. 

„Nors naujojo biuro dizainas buvo kuriamas pagal „Dassault Systemes“ tarptautinius reikalavimus, tačiau atsižvelgta ir į mūsų norus, specifiką, kultūrą bei darbo principus, todėl turėsime ne atvirą biurą – kurio darbuotojai Lietuvoje ypač nemėgsta – bet puikią koridorinę sistemą ir kūrybiškai išdėstytas darbo vietas, kad kiekvienas jaustųsi komfortiškai ir jaukiai. Žinojome, kaip tai svarbu pas mus dirbantiems žmonėms, ir pasistengėme šį lūkestį išpildyti. Dar viena patraukli detalė – darbuotojams skirtos parkavimo vietos verslo centro aikštelėje,“ – pasakoja įmonės vadovė.

Naujojo biuro paieškos truko apie metus: ilgalaikės nuomos sutartį įmonė pasirašė šių metų spalį. Paieškų procesą paspartino pastaruoju metu Kaune pastebimas modernių biurų plėtros proveržis. Sandorį sudaryti padėjusios tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ duomenimis, šiemet Kaune iš viso bus atidaryta daugiausia modernaus biuro ploto miesto istorijoje – per 52 tūkst. kv. m. Atidarius visus šiuo metu statomus biurų pastatus, Kauno biurų rinką sudarys apie 250 tūkst. kv. m modernaus biurų ploto.

Pasak G. Strazdauskės, tikima, kad naujas modernus biuras taps dar vienu privalumu pritraukiant į kompaniją reikiamus talentus: „Ypač stipriai ketiname auginti produktų kūrimo padalinį, vadinasi, prie savo komandos pakviesime prisijungti programuotojus, analitikus, kokybės inžinierius ir kitus technologinio profilio specialistus. Kita vertus, neapsiribojame vien Kaunu ar Lietuva: neseniai pasamdėme du aukštos kvalifikacijos sprendimų architektus, kurie atskaitingi Lietuvoje esančiai komandai, bet patys dirba Prancūzijoje“.

2018 m. UAB „No Magic Europe“ apyvarta buvo kiek daugiau nei 4,2 mln. Eur. 2019 metus įmonė baigia turėdama 100 darbuotojų, dauguma jų – aukštos kvalifikacijos įvairių sričių IT specialistai. Kauniečių sukurti produktai – „MagicDraw“ prekės ženklo modeliais paremti sistemos inžinerijos (MBSE) sprendimai, teikiami įvairioms pramonės šakoms – nuo NASA, „Boeing“, „JP Morgan“, iki „Siemens“, DHL ar „Shell“. Pastaruoju metu kompanija intensyviai bendradarbiauja su automobilių pramonės milžinais: sistemų inžinerijos sprendimai teikiami tokiems gamintojams kaip AUDI, BMW, Renault.