Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Lietuvių IT sprendimai padės britams išmokti žaisti kriketą - „Nordcode Technology“ sukūrė e. treniruočių platformą Anglijos kriketo asociacijai

2020.07.14.

Lietuvos bendrovė “Nordcode Technology” įsitvirtina pasaulinėje sporto treniruočių e-platformų rinkoje – sukurta atnaujinta treniruočių platforma, kuria nuo šiol naudojasi Anglijos kriketo asociacijai priklausantys klubai, treneriai ir žaidėjai.

“Mūsų kelionė į skaitmeninių sporto turinio platformų rinką prasidėjo 2012 metais, kai Jungtinėje Karalystėje pradėjome bendradarbiauti su e. sprendimų kūrėju „ILG Sports“. „Icoachcricket“ (Aš mokau kriketo – angl.) yra naujausias mūsų ir „ILG Sports“ projektas, kurį sukūrėme Anglijos kriketo asociacijai“, – sako „Nordcode Technology“ direktorius Jonas Tirevičius.

„Nordcode Technology“ ir „ILG Sports“ sukurtomis e-platformomis naudojasi Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiantys „Aston Vila“, „West Ham United“, „Watford“, Jungtinių Amerikos Valstijų nacionalinė moterų ledo ritulio komanda, įvairių kitų futbolo, ledo ritulio, taekwondo, kriketo, buriavimo, dziudo komandų treneriai ir žaidėjai.

„Didžiuojamės, kad mūsų sukurtomis e-platformomis šiandien naudojasi profesionalūs pasaulinių sporto klubų treneriai ir žaidėjai, įvairių sporto asociacijų nariai Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Džiaugiamės matydami daugiau nei 50 komandų, kurios aktyviai naudojasi mūsų sukurtais treniruočių įrankiais – nuo Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiančių klubų ir olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių rinktinių, iki mėgėjų lygų ir sporto entuziastų“, sako J. Tirevičius.

Treniruočių ir trenerių bei žaidėjų bendradarbiavimo platforma apjungia visą treniruočių turinį, platformos tikslas – padaryti treniravimo procesą patogų ir treneriams ir žaidėjams, pagerinti treniruotes ir pasiekti aukštesnių rezultatų tiek asmeniškai, tiek komandoje.

Pasak „Nordcode“ vadovo Jono Tirevičiaus, specializuotų e-platformų kūrėjai nuolatos susiduria su didžiule konkurencija rinkoje, tenka konkuruoti ne tik su kitomis specializuotomis platformomis, tačiau ir globaliomis atviromis platformomis, kintančiais ir augančiais trenerių ir žaidėjų kiekiais.

„Rinka keičiasi kosminiu greičiu – vartotojas gali rinktis iš daugybės rinkoje esančių sprendimų, todėl ieškome funkcionalumų ir inovatyvių sprendimų, galinčių apjungti į vieną geriausius tokių platformų kaip „Google Drive“, „Dropbox“, „Whatsapp“, „Youtube“ funkcionalumus. Džiaugiamės, kad pavyko sukurti inovatyvius algoritmus, leidžiančius išanalizuoti trenerių ir žaidėjų naudojimosi e-platforma įpročius. Remiantis šiais įpročiais kuriame ir tobuliname įrankius, kurie didina sportininkų ir trenerių tarpusavio bendravimą, žaidėjų įsitraukimą į treniruočių procesą. Nuo šiol naudojantis mūsų programa, taip pat galima mokytis nuotoliniu būdu ir gauti trenerio sertifikatą“, – sako Jonas Tirevičius.

„Nordcode“ „Icoachcricket“ projektui iš viso skyrė daugiau nei 2000 IT valandų, e-platforma šiandien turi 44 tūkst. vartotojų. „Kartu su sporto e-platformų užsakovu išanalizuojame visus komandų organizacinio darbo procesus. 90 proc. šių procesų įmanoma išspręsti parinkus tinkamus algoritmus. Šiandien ir treneriai, ir žaidėjai gali patogiai gauti naujienas, išsaugoti su treniruotėmis susijusią informaciją, talpinti ir analizuoti vaizdo turinį, fizinę žaidėjų būklę ir psichologinę savijautą, taktinį pasiruošimą, operatyviai pastebėti svarbias žaidėjo savijautos detales, greitai į jas reaguoti ir patogiai bendrauti“, sako J. Tirevičius.

„Lietuvoje taip pat matome potencialą specializuotų e-platformų plėtrai, todėl esame atviri ne tik mūsų sporto klubams ir federacijoms, bet taip pat kitų industrijų verslo įmonėms,  norinčioms įdiegti naujausią patirtį, kuria remiasi tarptautiniai profesionalių specializuotų e-platformų kūrėjai“, – sako J. Tirevičius.

„Nordcode Technology“ kuria skaitmeninę strategiją ir klientui individualiai pritaikytus „FinTech“, el. komercijos ir mažmeninės prekybos, „TelCo“, e-sporto, pastatų priežiūros ir valdymo sprendimus, padedančius gerinti klientų patirtį ir auginti verslą. Įmonėje dirba plačios kompetencijos specialistai, galintys suteikti produkto kūrimo, UI/UX dizaino, produkto analizės, tyrimų ir dizaino, verslo produkto analizės, procesų modeliavimo, IT konsultacijų ir darbo optimizavimo bei kokybės užtikrinimo paslaugas.