Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Lietuvių sukurtame fotografijos portale – mokami pinigai vien už nuotraukų pasidalinimą

2018.01.05

Lietuvių sukurtas fotografijos ir modelių paieškos portalas „BeScouted“ yra pirmasis pasaulyje, kuriame nariai uždirba pinigus vien už tai jog dalinasi savo nuotraukomis. Nors, pavyzdžiui, „Facebook“ vertė yra apie 500 milijardų, tačiau jis būtų nieko vertas jei žmonės jame nesilankytų bei nesidalintų savo nuotraukomis, naujienomis ar kitu turiniu. Tačiau priešingai nei  „BeScouted“, „Facebook“ sukurta verte su vartotojai nesidalina. Tačiau, kaip kaip tai įmanoma „Bescouted“ atveju? „Blockchain“ technologija įgalina tai padaryti.

Tikriausiai daugumai jau teko girdėti apie „bitcoin“. Tai yra virtuali valiuta, kurios veikimas pagrįstas „blockchain“ technologija. Tačiau „bitcoin“ yra tik viena iš šiuo metu jau tūkstančių apyvartoje cirkuliuojančių virtualių valiutų ir kiekvienas „blockchain“ turi savo ypatybes.

„BeScouted“ veikia pasinaudodama Steem virtualia valiuta. Ji sukurta būtent tam tikslui, t.y. paskirstyti vartotojų sukurtą vertę atgal vartotojams kripto valiutos pavidalu įvairiuose socialinės medijos portaluose.

„Kai tik sužinojau apie Steem „blockchain“ iškart supratau, kad tai yra būtent tai apie ką senai svajojome. Visuomet ieškojome būdų kaip padėti papildomai užsidirbti savo nariams, nes žinome, kad daugumai iš fotografijos pragyventi yra pakankamai sudėtinga. Asmeniškai užsiregistravau „steem“ platformoje bei išbandžiau jos galimybes. Per pirmą mėnesį uždirbau apie 300 „steem“  virtualios valiutos, tuomet ji buvo verta apie 300 EUR. Šiandieną tie patys trys šimtai verti apie 500 EUR, žinoma ir pačio „steem“ jau turiu šiek tiek daugiau,“ – pasakojo „Bescouted“ platformos įkūrėjas Deividas Leilionas.

Taigi sujungus „BeScouted“ fotografijos platforimą su Steem “blockchain” , jos nariai jau šiandieną uždirba iš to, jog tiesiog dalinasi savo darbais. „Dabar jau retai užsuku į kitus socialinius tinklus dalintis savo darbais“, - pasakojo platformos įkūrėjas Deividas Leilionas.

BeScouted ne tik leidžia užsidirbti dalinantis savo darbais, bet taip pat įgalina sukurti kastingą, ieškant modelių, visažistų, stilistų, fotografų įvairiems fotografijos projektams. Tad, jei esate modelis, vizažistas, plaukų ar drabužių stilistas, fotografas ar retušuotojas, registrukitės nedelsiant. Steem - tai viena iš nedaugelio virtualių valiutų, kurios nereikia pirkti, norint jos įsigyti, todėl tai puikus būdas susipažinti su kripto valiutomis.