Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Logistikos įmonė „Militzer & Münch“ pasikliauna TimoCom

Europoje transporto platforma TimoCom vertinama ne tik dėl krovinių ir transporto priemonių pasiūlymų, bet ir už novatoriškų tinklų bei skaitmeninių operacijų supaprastinimą.  Šiais privalumais naudojasi ir tarptautinė logistikos paslaugų teikėja „Militzer & Münch“.

Su didžiausia Europoje transporto platforma TimoCom logistikos paslaugų teikėja „Militzer & Münch“ dirba jau daugiau kaip 10 metų. „Bendradarbiaudami su TimoCom galime būti ramūs, nes greta savęs turime patikimą partnerį, kuris padeda atlikti kasdienius transportavimo darbus“, sako „M&M Militzer & Münch“ generalinis direktorius Tom Rosman. Pavyzdžiui, šios įmonės vidinė transporto valdymo sistema, naudojant TimoCom TC Connect funkciją, buvo prijungta prie transporto platformos, kad pasiūlymai būtų automatiškai perduodami į krovinių biržą. „Praėjo dar nedaug laiko, bet jau matome, kad integravus mūsų transportavimo sistemą ne tik pavyksta sutaupyti laiko, bet ir supaprastinti darbo procesus. Kitas privalumas yra dokumentų įkėlimo į transporto platformą ir atsisiuntimo iš jos funkcija. Skatiname savo partnerius įkelti dažniausiai naudojamus dokumentus, kad prireikus visada juos turėtume. Dėl to sumažėja darbo krūvis ir pradedama judėti link labiau skaitmeninio darbo proceso be popierių. Visose mūsų darbo vietose mes praktikuojame sąmoningą išteklių naudojimą“, sako Rosman.

Tinklai be sienų

Sankt Galene įsikūrusi logistikos paslaugų teikėja turi maždaug 2 000 darbuotojų, o 30 šalių yra apie 100 įmonės atstovybių.  Be savo pačios turimų vietų, milžinišką „Militzer & Münch“ tinklą papildo turimi partneriai, kurių paslaugomis įmonė naudojasi paskirstydama darbus. Tai vieta, kurioje susitinka daugybė kalbų ir kultūrų. Kad visas jas apvienytų, TimoCom sukūrė uždarą ir tik įmonei skirtą naudotojų grupę; nuo šiol darbai priskiriami, o informacija valdoma be jokių problemų. Principas labai paprastas: grupės nariai susiranda savo pasiūlymus, kurie iš pradžių yra prieinami tik „Militzer & Münch“ vietoms. Praėjus nustatytam laikui, pasiūlymus gali matyti ir kiti pasirinkti partneriai. Taip „Militzer & Münch“ įmonė TimoCom platformoje gali sukurti savo pačios tarptautinį įmonių tinklą ir sujungti pasaulį.

 

Apie TimoCom

TimoCom Soft- und Hardware GmbH – IT įmonė, kuri specializuojasi transporto pramonei skirtų programų kūrimo ir pritaikymo procesuose. Įmonė valdo didžiausią Europoje transporto platformą. TimoCom platformoje kasdien pateikiama iki pusės milijono tarptautinių krovinių ir transporto pasiūlymų. Logistikos tinklą sudaro daugiau nei 36 000 patvirtintų įmonių.

 Apie „M&M Militzer & Münch“

30 šalių įsikūrusių 100 „M&M Militzer & Münch“ grupei priklausančių įmonių dirba apie 2 000 darbuotojų. Strateginė partnerystė daugelyje kitų šalių dar labiau praplečia glaudų tinklą. „Militzer & Münch“ teikia gabenimo oro, kelių ir geležinkelių transportu paslaugas visame pasaulyje, o taip pat teikia logistikos paslaugas rytų ir vakarų kryptimi Eurazijoje bei Šiaurės Afrikoje. Glaudų įmonės tinklą sudaro vietos Rytų Europoje, Nepriklausomų valstybių sandraugoje, Rytų ir Tolimuosiuose Rytuose bei Magribo šalyse. 1880 m. įkurta įmonė yra įsikūrusi Sankt Galene (Šveicarijoje). www.mumnet.com