Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Megos“ statybos eina į pabaigą – atidaryta daugiaaukštė parkavimo aikštelė

Prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ pirkėjams jau atidaryta daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti beveik 800 automobilių. Iš viso kartu su atnaujinta prekybos centro antžemine automobilių parkavimo aikštele „Megoje“ yra įrengta 2200 parkavimo vietų.

„Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė sako, kad vykdant prekybos centro plėtros projektą ypatingas dėmesys buvo skiriamas automobilių parkavimo vietų skaičiaus planavimui ir projektavimui. Įvertinus parkavimo vietų poreikį, papildomai buvo suplanuota ir pastatyta į prekybos centrą integruota daugiaaukštė 23 tūkstančių kvadratinių metrų ploto automobilių stovėjimo aikštelė.

Naujoji trijų aukštų parkavimo aikštelė įrengta virš prekybos centro, automobilius galima parkuoti pradedant nuo antrojo aukšto ir kilti aukštyn į trečiąjį bei ketvirtąjį aukštus. Čia įrengtos stovėjimo vietos neįgaliųjų  bei šeimų automobiliams, taip pat numatytos specialios vietos elektromobilių įkrovimo stotelėms. Į prekybos centrą lankytojai patenka tiesiai iš antrojo parkingo aukšto arba liftais bei laiptinėmis iš aukštesniųjų aukštų.

Siekiant užtikrinti patogų parkavimo procesą klientams, aikštelėje įrengta automobilių  parkavimo ir srautų valdymo sistema, švieslentėse parodanti, kiek laisvų parkavimo vietų yra kiekviename aukšte, eilėse bei kiekvienoje vietoje nurodanti laisvas parkavimo vietas.

Lapkričio pabaigoje duris atvers šiuo metu patalpas įsirenginėjantys naujieji plėtros dalies įkurtuvininkai. Po metus trukusių darbų „Mega“ taps didžiausiu prekybos ir laisvalaikio centru vidurio Lietuvoje. Čia įsikurs daugiau nei 70 naujų parduotuvių, restoranų, paslaugų ir pramogų operatorių. Prekybos centro plotas padidės 40 procentų – iki 102 tūkst. kv. metrų. Į baigiamą įgyvendinti centro plėtros projektą investicijų bendrovė AB „Baltic Shopping Centers“  investuoja 47 mln. eurų.