Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Nauja „Audi“ automobilių pardavimo programa siūlo individualų ir patikimą naudoto automobilio pirkimą

Naudoto automobilio pirkimas dažnai prilygsta tikram galvos skausmui. Kartais vargai nesibaigia net ir sukirtus rankoms su pardavėju bei pasirašius visas reikalingas sutartis. Dažnai kartu su naudotu automobiliu įsigyjama aibė problemų, apie kurias pardavėjas nutylėjo.

Tačiau naudoto automobilio pirkimas gali būti ir kitoks. Tai pasiryžo įrodyti vienas didžiausių naujų ir naudotų automobilių pardavėjų, oficialus „Audi“ prekės ženklo atstovas UAB „Moller Auto Keturi žiedai“.

Nauda – akivaizdi

„Audi Approved Plus“ naudotų automobilių pirkimo programa, kuri yra gerai žinoma ir įvertinta pasaulyje, pradedama taikyti ir Vilniuje. Automobilių aikštelė įkurdinta šalia autorizuoto „Audi“ pardavėjo „Moller Auto Keturi žiedai“ salono.

Pagrindinis šios programos privalumas – naudoti „Audi“ automobiliai su maža rida ir patikima, pilna automobilio istorija. Apie visą automobilio praeitį bus papasakojama klientui, išsirinkusiam savo norimą „Audi“.

Kadangi programoje dalyvauja tik naudoti automobiliai, tad ir kainodara bus lanksti. Įvertinant automobilį pinigine išraiška atsižvelgiama ne tik į automobilio techninius duomenis, komplektaciją, pagaminimo metus ir pan. Rimtų gedimų programoje parduodamos transporto priemonės neturi, nes visi „Audi Approved Plus“ platformoje parduodami automobiliai – patikrinti.

110 patikrinimo punktų

Prieš pradėdami konkretaus modelio pardavimą, „Moller Auto Keturi žiedai“ serviso meistrai transporto priemonę patikrina ir įvertina, ar ji atitinka 110 punktų patikros programą.

Jos metu tikrinami visi svarbiausi automobilio mazgai ir tik tada, kai automobilis neturi jokių trūkumų, jam suteikiama garantija ir jis parduodamas.

Kitaip nei daugelio kitų analogiškų pardavimo programų atveju, „Audi Approved Plus“ parduoda automobilius su vienerių metų garantija, kuri yra įskaičiuota į kainą.

„Moller Auto Keturi žiedai“ pardavimo ir rinkodaros vadovas Žilvinas Čekas dar priduria, kad į „Audi Approved Plus“ programą negali patekti automobiliai, kuriems yra daugiau kaip 5 metai, o rida – didesnė nei 100 tūkst. kilometrų.

Naudoto automobilio pirkimas panašėja į naujo įsigijimą

Žilvinas Čekas, paklaustas apie tokios programos efektyvumą teigia, kad automobilių parkas Lietuvoje vis jaunėja, todėl šios programos sėkme yra garantuota:

„Klientai vis dažniau ieško automobilio, kurio rida nebūtų didesnė nei 100 tūkst. kilometrų. Todėl matome didelį „Audi Approved Plus“ programos potencialą ir beribes galimybes pasiūlyti klientams būtent tai ko jie nori“.

Audi Approved Plus“ programoje dalyvauja kelios dešimtys tūkstančių automobilių visame pasaulyje. Tad klientas, neradęs norimo automobilio Vilniuje, gali jį užsisakyti pagal savo norus:

„Taip priartėjama prie naujo automobilio užsakymo proceso, nes surandame klientui naudotą automobilį pagal jo pageidaujamą individualią komplektaciją“, - teigia „Moller Auto“ atstovas.

Žilvinas Čekas taip pat priduria, kad ir automobilio finansavimas yra panašus į tokį, koks būtų taikomas perkant naują automobilį.

„Audi Approved Plus“ suteikia galimybę finansuoti automobilį su likutine verte bei siūlo „trade-in“ paslaugą, kuomet kliento turimas naudotas automobilis taip pat gali tapti pradiniu įnašu kitai transporto priemonei.