Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujasis „Macan Turbo“ su „Performance Package“ – galingiausias serijos modelis

Prieš keletą metų kompaktinių visureigių klasėje debiutavęs „Porsche Macan“ modelis tapo nauju dinamiškos vairavimo patirties standartu. Dabar „Porsche“ ir vėl kelia galimybių kartelę į viršų pristatydama galingiausią serijos modelį „Macan Turbo“ su „Performance Package“ paketu. Tai – dar didesnės galimybės vairuotojui, išaugęs automobilio dinamiškumas ir daugiau teigiamų emocijų kelyje.

Naujajame modelyje naudojamas patobulintas 3,6 litro V6 variklis su dviem turbinomis, išvystantis 324 kW/440 AG galią. Šis variklis, palyginti su įprastu „Macan Turbo“ modeliu, išvysto 30 kW/40 AG daugiau galios. Tai leidžia automobiliui iki 100 km/val. greičio įsibėgėti per 4,4 sekundės (0,2 sekundės greičiau negu anksčiau) ir išvystyti maksimalų 272 km/val. greitį (6 km/val. didesnį negu anksčiau). Maksimalus jėgos sukimo momentas taip pat yra padidėjęs 50 Nm ir siekia 600 Nm, jis išvystomas 1 500–4 500 sūkių diapazone. Šie parametrai lemia ir padidėjusią traukos jėgą – važiuojant su pasirinktu „Sport Plus“ režimu laikas, per kurį išvystomas greitis nuo 80 km/val. iki 120 km/val., siekia vos 2,9 sekundės (0,2 sekundės mažiau negu anksčiau). Priklausomai nuo naudojamų padangų vidutinės naujojo „Porsche“ kompaktinio visureigio degalų sąnaudos sudaro 9,4-9,7 l/100 km.

Naujasis „Macan Turbo“ su „Performance Package“ išsiskiria ne tik didesne galia – šis modelis aprūpintas ir tokia standartine įranga kaip nauja stabdžių sistema, pažemintas kėbulas, valdoma sportinė pakaba, „Sport Chrono Package“ paketas ir sportinė išmetimo sistema. Ant priekinės automobilio ašies sumontuoti graviruoti stabdžių diskai, kurių skersmuo siekia 390 mm ir yra 30 mm didesnis negu diskų, montuojamų „Macan Turbo“ modeliuose. Stabdymo efektyvumą užtikrina 6 cilindrų stabdžių suportai, padengti raudonais dažais. Pakabą reguliuojanti sistema „Porsche Active Suspension Management“ (PASM) gali būti įjungta vieno mygtuko spustelėjimu, tai įgalina sportišką automobilio elgseną kelyje. Ši sistema optimaliai priderinta prie automobilio kėbulo, kuris yra pažemintas 15 mm, matmenų. Pasirinktinai galima užsisakyti pneumatinę pakabą, kuri turi automatinę aukščio balansavimo funkciją ir leidžia kėbulą pažeminti papildomais 10 mm.

„Sport Chrono Package“ suteikia galimybę visapusiškai išnaudoti naujojo „Macan Turbo“ dinamines galimybes. Pasirinkus „Sport Plus“ režimą automobilio važiuoklė, variklis ir greičių dėžė paruošiami aštresniam sportiniam važiavimui, kurio įspūdį dar labiau sustiprina galingas išmetimo sistemos garsas. Septynių laipsnių dviejų sankabų automatinė PDK greičių dėžė nuo šiol perjungia pavaras per dar trumpesnį laiką ir geba išlaikyti didesnį sukimo momentą tarp pavarų keitimo, kas padeda neprarasti įsibėgėjimo pagreičio ir lemia greitesnę automobilio akceleraciją.

Suteikti individualią išvaizdą naujajam „Macan Turbo“ su „Performance Package“ padeda papildomos įrangos sąrašas, kuriame – „Turbo Exterior Package“. Į šį papildomos įrangos paketą įtraukti tokie priedai kaip 21 colio ratlankiai „911 Turbo“, priekiniai LED žibintai su „PDLS Plus“ funkcija ir kitos opcijos. Tuo metu „Turbo Interior Package“ leidžia pasirinkti juodos spalvos interjerą su daugybe „Alcantara“ elementų, išskirtinių spalvų derinių ir anglies pluošto detales, apšviečiamus durų slenksčius su modelio pavadinimu.

„Macan Turbo“ su „Performance Package“ kaina prasideda nuo 92 673 eurų įskaitant mokesčius.

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.