Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujojo Peugeot 3008 kainos jau paskelbtos

Nors oficiali prekyba naujaisiais Peugeot 3008 prasidės tik spalio mėnesį, tačiau jau šiandien būsimieji klientai gali juos užsisakyti iš anksto, kad gautų savo automobilį vieni iš pirmųjų. 

Naujasis Peugeot 3008 pasirodys su 2 skirtingais turbininiais benzininiais ir 3 skirtingais dyzeliniais varikliais,

kurių galingumas bus tarp 88 kW (120 AG) ir 133 kW (180 AG) ir 6 pavarų mechanine bei automatine pavarų dėže.

Naujasis Peugeot 3008 savo klasėje turi aukščiausią 220 mm prošvaisą ir patobulintą sukibimo Advanced Grip Control sistemą, kuri pasitelkia penkis skirtingus režimus (įprastą, sniego, purvo, smėlio, išjungtą ESP režimą).

Naujasis 3008 gerokai išaugo – dabar jo 4,45 m ilgio kėbulas ir 2,68 m pločio  tarpuratis suteikia maksimalų komfortą ir erdvumą visiems keleiviams. Padidėjo ir bagažinės skyrius, kurio tūris dabar yra 520 dm3 (591 VDA litrus), o sulenkus sėdynes jį galima padidinti net iki 1482 dm3 (1670 VDA litrų).

Naujoviškas Peugeot 3008 vairuotojo i-Cockpit® skyrius yra dar kokybiškesnis, technologiškesnis ir intuityvesnis. Visų versijų standartinei įrangai priklauso 12,3'' didelės skiriamosios gebos futuristinis skaitmeninis prietaisų skydelis.

Naujojo Peugeot 3008 pristatymo rinkai metu bus siūlomos Active Plus ir Allure Plus turtinta įranga aprūpinti modeliai, kuriuos bus galima įsigyti tiek su 6 pavarų mechanine, tiek su automatine pavarų dėže, benzininiu arba dyzeliniu varikliu.

Specialiioje Active Plus versijoje yra:

·         patogumo ir saugos paketas – pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu, kelio ženklų (greičio) atpažinimo sistema ir ir išmanusis greičio asistentas (SLI/ISA), , vairuotojo budrumo stebėjimo sistema ir automatinio perjungimo žibintai, kritulių jutiklis, pritemstantis galinio vaizdo veidrodis, palydos į namus šviesos.

·         LED dienos šviesos žibintai ir galiniai žibintai

·         Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius 12,3'' didelės skiriamosios gebos skaitmeninis prietaisų skydelis

·         jutiklinis 8’’ centrinės konsolės ekranas

·         18 colių lengvojo lydinio ratlankiai

·         daugiafunkcinis vairas

·         galiniai automobilio statymo jutikliai

·         elektra valdomi veidrodėliai ir langų kėlikliai

·         šildomos sėdynės

Išskirtinę Active Plus versiją galima įsigyti už patrauklią 22 586 eurų kainą su 130 AG PureTech benzininiu varikliu ir  6 pav. mechanine dėže arba  už 23 897 eurų kainą su 6 pav. automatine  dėže).

 Allure Plus versijoje papildomai prie  Active Plus versijos komplektuojasi:

  • 3D navigacijos įranga
  • elektra valdomi ir užlenkiami išoriniai galinio vaizdo veidrodėliai
  • priekiniai ir galiniai automobilio statymo jutikliai su kamera Visio Park
  • beraktė įsėdimo ir variklio užvedimo sistema
  • patamsinti galiniai langai

 Išskirtinę Allure Plus versiją galima įsigyti už patrauklią 23 897 eurų kainą su 130 AG PureTech benzininiu varikliu ir 6 pav. mechanine dėže arbauž 25 208 eurų kainą su 6 pav. automatine dėže).