Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Parodoje RESTA – savivaldybės konferencija „Augantis tūkstantmečio kartos miestas – kaip keisis Vilnius?“

Vilnius pasaulyje vis dažniau minimas kaip daugelyje sričių augantis, sparčiai besivystantis ir didelį potencialą turintis Europos ateities miestas. Visus besidominčius Vilniaus perspektyva, miesto vizija ir plėtra, kviečiame į savivaldybės organizuojamą konferenciją – „Augantis tūkstantmečio kartos miestas – kaip keisis Vilnius?“, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (5.2 salėje), statybų ir remonto parodos RESTA metu, balandžio 28 d., nuo 10 iki 15.30 val.

Konferencijos programoje – pranešimai ir diskusijos apie investicijas, keičiamą miesto bendrąjį planą, inžinerinės infrastruktūros plėtrą, miesto transporto ateitį – kaip judėsime Vilniuje po penkerių metų, ir išmanųjį miestą – ką reiškia protingai ir atvirai valdyti miestą.

Parodoje RESTA šiemet dalyvaus daugiau kaip 550 dalyvių iš Lietuvos ir 16 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Turkijos, Ukrainos, Vokietijos. Paroda užims visą LITEXPO teritoriją, o jos bendras ekspozicijos plotas sieks apie 33,5 tūkst. kvadratinių metrų.