Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Paskutinis „Microsoft“ perspėjimas: nenorintys „Windows 10“ dabar – jau greit turės susimokėti

Primygtinai prašanti seną operacinę sistemą atsinaujinti į „Windows 10“, „Microsoft“ paruošė naują – panašu, paskutinį – siurprizą.

Esami „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ operacinių sistemų naudotojai nemokamai atsinaujinti į „Windows 10“ gali iki liepos 29 dienos.

Būtent tą dieną lygiai prieš metus „Microsoft“ oficialiai išleido „Windows 10“ ir pranešė leisianti vienerius metus atsinaujinti nemokamai.

„Microsoft“ ne tik primygtinai ragina atsinaujinti, bet, kai kuriems vartotojams, ir automatiškai įdiegia „Windows 10“ – taip nutinka dėl to, kad šis atnaujinimas buvo įtrauktas į rekomenduojamųjų sąrašą, o tokie naujiniai dažname kompiuteryje diegiami automatiškai.

Tačiau ištikimų „Windows 7“ gerbėjų tebėra gana daug ir jie visomis išgalėmis stengiasi išvengti atnaujinimo (arba, jam priverstinai įsidiegus, atstato buvusią sistemą). „Microsoft“ jiems paruošė paskutinį netikėtumą, skelbia Theverge.com.

Jų naudotojai išvys viso ekrano užsklandą su „atsiprašymu už sutrukdymą“ ir priminimu, kad pasiūlymas įsidiegti „Windows 10“ nemokamai nustos galioti liepos 29 dieną.

Esami „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ naudotojai galės nedelsdami pradėti atnaujinimą, priminimą nukelti arba jį išjungti daugiau neprimenant.

Tiesa, „Microsoft“ nurodo, kad šį langą matys ne visi – vartotojams, turintiems naujausią „Get Windows 10“ programėlės versiją, toks įspėjimas nebus rodomas.

Taip pat jis nebus rodomas tais atvejais, kai kompiuteris nepalaiko „Windows 10“, kai jame buvo įdiegta ir pašalinta ši operacinė sistema, arba jos įdiegimas anksčiau nepavyko. Šį langą turėtų užblokuoti ir programėlės, skirtos išvengti „Windows 10“ diegimo.

Nuo liepos 30 dienos atsinaujinti į „Windows 10“ kainuos 119 eurų.

Info