Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Per Moller ir Algimantas Markauskas įsitraukė į „Lean LT“ valdybą

2020.01.14.

Nuo sausio 14 d. bendrovės „Lean LT“ valdybos pirmininku pradeda dirbti Per Moller, o valdybos nariais tampa Algimantas Markauskas ir Vidas Petraitis. Patyrę vadovai ir verslininkai , P. Moller ir A. Markauskas, padės tobulinti „Lean LT“ veiklą Lietuvoje ir ją plėsti užsienyje.

Kaip teigė Vidas Petraitis, „Lean LT“ įkūrėjas ir vadovas, per devynerius veiklos metus įmonė tapo didžiausia Lean praktikų bendrove Baltijos ir kaimyninėse šalyse, o konsultuojamų bendrovių geografija siekia ne tik šį regioną, bet ir Vakarų bei Vidurio Europą. Dalyvaujant „Lean LT“ specialistams efektyvios vadybos principai taikomi daugiau kaip 150 įmonių iš gamybos, mažmeninės prekybos, finansų, telekomunikacijų, transporto, paslaugų ir kitų sektorių.

 „Mūsų bendrovė plečiasi, klientų daugėja Lietuvoje ir kitose šalyse, todėl turime nuolat tobulinti veiklą ir pasinaudoti geriausia verslo valdymo patirtimi. Matome daug galimybių plėstis užsienio rinkose, todėl prisidėti prie įmonės valdymo pakvietėme aukščiausio lygio vadovus, turinčius vertingos tarptautinio verslo ir „Lean“ taikymo patirties, – sakė V. Petraitis. – Mums bus naudingos tiek Pero žinios, įgytos per ilgus metus dirbant pasaulinėse konsultacijų bendrovėse, tiek Algimanto patirtis sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje ir efektyviai organizuoti sudėtingiausius procesus.“

Iš Danijos kilęs ir „Lean LT“ valdybos pirmininku tapęs Per Moller su Lietuva dalykiniais ryšiais susijęs nuo 1992 m. Vėliau, 1999-2002 m., jis vadovavo „Arthur Andersen & Co.“ padaliniui Lietuvoje, po to vienuolika metų dirbo įvairiose vadovaujančiose pozicijose bendrovėje „Ernst & Young”. Aktyviai dalyvaujantis įvairių įmonių valdyme ir nuolat steigiantis inovatyvius verslus, šiuo metu P. Moller eina bendrovės „Baltic Horizon“ stebėtojų tarybos pirmininko pareigas, taip pat yra akseleravimo fondo „70Ventures“ vadovaujantis partneris.

„Lean LT“ valdybos nariu tapęs Algimantas Markauskas nuo 2010 m. vadovauja biotechnologijų bendrovei „Thermo Fisher Scientific Baltics“, taip pat eina viceprezidento Baltijos šalims pareigas. A. Markausko vadovaujama ir keletą metų sėkmingai įgyvendinanti „Lean“ principus, 2018 m. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ pelnė prestižinį „Shingo“ apdovanojimą, versle prilyginamą Nobelio premijai. Algimantas Markauskas yra vienintelis organizacijos vadovas Lietuvoje, dukart pelnęs „Metų CEO“ apdovanojimą – 2015 m. ir 2019 m..

Apie „Lean LT“:

2011 m. įsteigta „Lean LT“ (juridinis pavadinimas – UAB „Efektyvūs procesai“) šiuo metu yra didžiausia „Lean“ praktikus vienijanti bendrovė Baltijos šalyse, teikianti efektyvios vadybos konsultacijas daugiau kaip 150 bendrovių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje. Įmonės verslo ryšiai siekia Čekiją, Islandiją, Jungtinę Karalystę, Lenkiją ir kitas šalis. Vidurio ir Rytų Europoje „Lean LT“ yra vienintelė partnerė tarptautinės organizacijos „Honsha“, vienijančios „Toyota“ korporacijoje dirbusius vadovus ir ekspertus. „Lean LT“ taip pat tapo pirmoji, atstovaujanti „TWI Institute“ organizacijai Baltijos šalyse, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. Stipri tarptautinė partnerystė garantuoja, jog Lietuvoje Lean projektai vykdomi tik remiantis naujausiomis praktikomis, todėl „Lean LT“ šalies rinkoje pirmoji pradėjo taikyti Lean sistemą viešajame sektoriuje, dalyvaudama „Lean Government LT projekte“. Iš viso bendrovė padėjo įgyvendinti Lean daugiau kaip 150 įmonių. Šiuo metu bendrovėje dirba 20 Lean praktikų.