Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Peugeot 2008“ – atnaujintas kompaktiškasis SUV

2013 metais rinkoje pristatytas „Peugeot 2008“ sukūrė visiškai naują segmentą – kompaktiškųjų SUV. Klientai 2008-ąjį modelį sutiko labai palankiai, o dabar, po trejų metų, laikas atnaujintam modeliui.

Naujasis 2008-asis bus 9 skirtingų spalvų, tarp kurių bus galima išvysti pirmą kartą su „308 GTi“ pristatytą „Ultimate Red“ ir papildomą naujovę – „Emerald Crystal“. Nauja ypatinga raudona spalva pabrėžia naujojo 2008-ojo modelio galingumą ir stilių.

„Access“, „Active“ ir „Allure“ įrangos lygius papildo „GT Line“ įrangos lygis. Šis dizainas labai populiarus svarbiuosiuose „Peugeot“ modeliuose (308 ir 508), jį papildo raudonos ir juodos spalvų kombinacijos sportiškas ir prašmatnus stilius. Chromuotos detalės pakeistos juodais apdailos elementais – taip sukuriamas dar sportiškesnis bendras vaizdas.

„Peugeot 2008“ suteikia važiavimo malonumą ir nepakartojamą valdymo pojūtį. „Peugeot“ „i-Cockpit®“ yra nepakartojamas – intuityvesnis, greitesnis, lankstesnis ir saugesnis.

Taip pat kompaktiškąjį SUV galima įsigyti su „Grip Control“ traukos kontrolės sistema, kuri užtikrina 2008-ojo įvairumą važiuojant pačiais įvairiausiais keliais. Rinktis galima iš trijų važiavimo režimų.

„Peugeot 2008“ aprūpintas „Mirror Screen“ sistema, kuri pagrįsta „Mirrorlink™“ ir „Apple Carplay®“ technologijomis ir suteikia vairuotojui galimybę sujungti savo telefoną su automobilio ekranu. Taip multimedijai suteikiama papildomo funkcionalumo. Be to, „Peugeot 2008“ turi važiavimo atbuline eiga kamerą ir parkavimo pagalbos sistemą „Park Assist“. Saugumo suteikia „Active City Brake“ sistema, kuri padeda apsisaugoti nuo susidūrimo važiuojant mieste, lazerinėmis sistemomis nustatydama priešais automobilį esančius pavojus ir, jeigu reikia, automatiškai aktyvindama stabdžius tol, kol automobilis sustoja.

Visos „Peugeot 2008“ versijos pasižymi nepakartojama dinamine galia. Degalus tausojantys „Euro 6“ varikliai leidžia mėgautis aukščiausio lygio važiavimu. Iš variklių galima rinktis „Euro 6“ 3 cilindrų 1,2 l „PureTech“ benzininius variklius, kurų galios intervalas nuo 82 iki 130 AG. Galimas variantas su mechanine penkių ir šešių pavarų dėže ir 6 pavarų EAT6 („Efficent Automatic Transmission“) automatine pavarų dėže. Naujos kartos variklių CO2 išlakų lygis lieka tarp 102 ir 110 g/km, degalų sąnaudos 4,4–4,9 l/ 100km.

Iš dyzelinių variklių galima rinktis „Euro 6“ standartą atitinkantį 1,6 l „BlueHDi“, kuris gali būti trijų konfigūracijų: 75, 100 ir 120 AG. Visų trijų variantų CO2 lygis išlieka mažesnis nei 100 g/km, degalų sąnaudos 3,6–3,7 l/100 km. Palyginti su „Euro 5“ varikliais, degalų sąnaudos ir CO2 lygis mažesnis iki 4 %.

Naujasis „Peugeot 2008“ Baltijos valstybėse pasirodys 2016 metų vasarą.