Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Peugeot automobilių pardavimas pirmojoje metų pusėje išaugo 15 proc.

Peugeot automobilių pardavimas per šešis šių metų mėnesius pasaulyje išaugo 15% , arba iki 1 025 000 vienetų. Toks rezultatas puikiai padės pasiekti užsibrėžtų 2 milijonų tikslą.

Vienas iš sėkmės faktorių tikrai yra krosoveris Peugeot 3008, šiandien jau pelnęs 28 apdovanojimus įskaitant Europos metų automobilio 2017 titulą. Naujasis modelis sugriovė visas pardavimų prognozes pasiekdamas 205 000 klientų užsakymų nuo jo pristatymo į rinką praėjusių metų pabaigoje. Sėkmingai parduodamas ir kitas Peugeot krosoveris. Pirmojoje metų pusėje kompaktiškas Peugeot 2008 krosoveris savo rinkos segmente yra antrojoje vietoje ir dar išankstinių užsakymų etape esantis 7 vietų krosoveris Peugeot 5008 jau sulaukė 21 400 užsakymų.

Peugeot komercinių transporto priemonių pardavimas padidėjo 12 %  ir prie to prisidėjo didelio pripažinimo sulaukęs Peugeot Expert. Sėkmingai parduodami ir kompaktiški komerciniai Peugeot Partner bei talpūs Boxer modeliai.

Antrojoje metų pusėje prekės ženklui sėkmingus rezultatus užtikrina tiek naujasis krosoveris Peugeot 5008, tiek atnaujinamas kompaktinės klasės segmentui priklausantis Peugeot 308.