Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Revolut“ sulaukė $250 mln. investicijos, kompanijos vertė išaugo iki $1.7 milijardų, per 5 metus tikimasi 100 mln. klientų

2018.04.27.

Londone įkurta fintech kompanija „Revolut” šiandien paskelbė sulaukusi naujos 250 mln. JAV dolerių investicijos, po kurios kompanijos vertė mažiau nei per metus išaugo penkis kartus, ir dabar siekia 1.7 milijardų JAV dolerių. Taip „Revolut” tapo ir viena greičiausiai „vienaragio” statusą pasiekusių technologijų kompanijų Europoje.

„Nuo pat „Revolut” įkūrimo mūsų tikslas buvo daryti viską kitaip, nei daro tradiciniai bankai. Mes kuriame pasaulinio lygio technologijas, kurios grąžina žmonėms jų finansų valdymą į jų pačių rankas. Mes su savo klientais bendraujame jų kalba, ir mes nuolat kvestionuojame nusistovėjusį mąstymą, kad galėtume ir toliau diegti inovacijas”, - kalba vienas iš „Revolut” įkūrėjų ir vadovų Nik Storonsky.

Pagrindinis C serijos raundo investuotojas - Honkonge įsikūrusi rizikos kapitalo kompanija „DST Global”, kartu su kitais aukščiausio lygio Silicio slėnio investuotojais - „Index Ventures” bei „Ribbit Capital”. Kartu su šia injekcija, per trejus metus nuo įmonės starto „Revolut“ iš viso jau yra sulaukęs 340 mln. JAV dolerių investicijų.

„Investicija iš „DST Global” yra ypatingas mūsų verslo strategijos įvertinimas, ypač dabar, kai pradedame siekti pasaulinės plėtros. Istoriškai bankinis sektorius iki šiol vengdavo didelių tecnhologinių pokyčių, tačiau dabar viskas pasikeis iš esmės”, - teigia N. Storonsky.

„Revolut” kuria ir diegia technologijas, kurios akivaizdžiai supaprastina ir mažina finansinių paslaugų kainas vartotojams bei smulkiajam verslui. Labai džiaugiamės galėdami paremti Niką ir visą „Revolut” komandą jų kelyje į pasaulinę plėtrą bei nuolatinį inovacijų naujų paslaugų pristatymą”, - kalba Tom Stafford, „DST Global” vadovaujantysis partneris.

Žinios apie įspūdingą investiciją seka paskutinius įmonės pranešimus apie staigų pastarųjų mėnesių augimą: šiuo metu „Revolut” sistemoje kas mėnesį atliekamų operacijų vertė siekia 1.8 milijardų, kompanija kasdien sulaukia tarp 6000 ir 8000 naujų vartotojų; bendras vartotojų skaičius jau artėja 2 mln., o ateinantiems 5 metams įmonė išsikėlė ambicingą tikslą išaugti iki 100 mln. klientų visame pasaulyje.

„Galime tik džiaugtis, kad investuotojai „Revolut” stato į vieną gretą su didžiausiomis pasaulio technologijų kompanijomis, kurios iš esmės pakeitė daugelį žmonių įpročių”, - kalba „Revolut” verslo plėtros vadovas Andrius Bičeika. „Dar labiau džiugina tai, kad spartaus augimo kontekste Vilnius buvo pasirinktas kaip vieno iš pirmųjų ofisų lokacija - tai rodo, kad kompanija ypač vertina gyventojų technologinį imlumą”, - teigia A. Bičeika.

250 000 aktyvių vartotojų kasdien turinti kompanija nuolat tobulina produktą ir plečia savo paslaugų spektrą, taip stengdamiesi įtikinti žmones atsisakyti tradicinių bankų paslaugų. Per kelis paskutinius mėnesius „Revolut” savo klientams pristatė įrankius, leidžiančius per kelias sekundes išsikeisti tradicines valiutas į kriptovaliutas, nuo sukčiavimo internete saugančias vienkartines virtualias korteles, automatinį taupymą įgalinančias išmaniąsias taupykles „Revolut Vaults” ir daug kitų.

Naujai pritrauktas kapitalas bus panaudotas pasaulinei „Revolut“ plėtrai, pradedant JAV, Kanada, Singapūru, Honkongu bei Australija iki 2018-ų metų pabaigos. Kompanija taip pat tikisi iki metų galo nuo 350 darbuotojų kolektyvo išaugti iki 800, didžiausią dėmesį skiriant pasaulinio lygio inžinierių ir dizainerių paieškai.