Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Revolut” Vilniuje įdarbino beveik 30 naujų darbuotojų, tarp jų - ir banko vadovo pavaduotoją

2019.03.25.

Bankines paslaugas besiruošiantis pradėti teikti „Revolut Bank UAB” Lietuvoje sėkmingai vykdo naujų darbuotojų paieškas. Įmonė praneša, kad banko generalinio direktoriaus pavaduotoju Lietuvoje paskirtas Ramūnas Stankevičius.

Nuo 2007 m. R. Stankevičius vystė naujai įkurtą turto valdymo įmonę „MP Pension Funds Baltic”, kuri po 10 darbo metų turėjo 67,000 klientų, daugiau nei 1000 pardavimo agentų tinklą ir valdė 110 mln. EUR vertės turtą. Prieš tai R. Stankevičius užsiėmė kredito unijų judėjimo vystymu, o nuo 2001 m. vystė naujai įsteigtą Lietuvos centrinę kredito uniją.

„Revolut Bank UAB” pasiūlymu susidomėjau dėl to, kad ši organizacija į Lietuvą atneša visiškai naują požiūrį į finansines paslaugas - ir akivaizdu, kad žmonės tam požiūriui pritaria, nes iki dabar „Revolut Ltd” Lietuvoje jau pritraukė daugiau kaip 170 000 klientų”, - teigia R. Stankevičius. „Revolut Bank UAB”  nebus klasikinis bankas - mes veiksime kaip technologijų kompanija, teikianti finansines paslaugas, ir siekianti klientams visą finansinių paslaugų spektrą padaryti lengvai suprantamą, valdomą telefone, o taip pat - ir atpiginant finansines paslaugas”, - aiškina banko vadovo pavaduotojas.

„Iki šiol visada tekdavo dirbti su besisteigiančiomis organizacijomis: nors steigimasis ir yra sunkiausias kiekvienos organizacijos gyvavimo etapas, tačiau tas kompleksiškumas traukia ir teikia malonumo, ypatingai kai po kelių metų gali gėrėtis puikiai veikiančia organizacija”, - teigia „Revolut Bank” vadovo pavaduotojas.

Kartu su R. Stankevičiumi darbus „Revolut Bank UAB” netrukus pradės dar beveik 30 naujų darbuotojų. Netrukus banke bus paskirtas Pinigų plovimo prevencijos pareigūnas, Finansų vadovas, Rizikos vadovas bei kiti banko pareigūnai. Jau šiandien Vilniuje darbus pradeda klientų aptarnavimo komanda, netrukus prie jų prisijungs ir atitikties specialistai bei programuotojai.

„Lietuvoje iki metų pabaigos planuojame turėti maždaug 40-ties programuotojų komandą, kuri be kitų darbų dirbs ir ties produkto lokalizavimu Baltijos regione. Be to, vykdant vidinę rinkodaros ir plėtros komandų reorganizaciją, bus plečiama ir rinkodaros komanda, kurios darbas bus aktyvinti augimą Baltijos šalyse”, - planus vardija R. Stankevičius. „Taip pat planuojame, kad dar šį pusmetį Vilniuje dirbantys klientų aptarnavimo specialistai pradės pagalbą programėlėje teikti ir konsultuoti lietuvių kalba”, - pridūrė R. Stankevičius.