Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„SEAT Ateca FR“ – tai, ko laukė tikri vairuotojai

Malonumas vairuoti, prabanga ir rafinuotumas bei patrauklus, sportiškas charakteris. Taip trumpai būtų galima apibūdinti naująjį „SEAT Ateca FR“ visureigį. Tokį „Ateca“, kokio seniai laukėte. Naujasis „Ateca“ šeimos narys publikai oficialiai prisistatys Tarptautinėje Barselonos automobilių parodoje, kuri vyks gegužės 11-21 dienomis. Ispanijos automobilių gamintojas toliau tęsia didžiausią savo istorijoje produkcijos šuolį, pristatydamas ne tik naują apdailos paketą „Ateca“ modeliui, bet ir atnaujintus „Leon“ bei „Ibiza“ automobilius, o netrukus dienos šviesą išvys ir antrasis kompanijos kompaktinis visureigis – „Arona“.

FR apdailos paketas – tai dar viena galimybė rinktis. Iki šiol „Ateca“ pirkėjai galėjo rinktis „Reference“, „Style“ arba „XCellence“ apdailos paketą. FR yra tokio pat lygio, kaip ir „XCellence“, tačiau gali pasiūlyti daugiau dinamikos ir sportiškumo. Nuo pat pardavimų pradžios naujus namus rado daugiau nei 40 000 „Ateca“ modelių visame pasaulyje. Šis modelis, drauge su sėkmingais „Leon“, „Alhambra“ ir „Ibiza“, padėjo kompanijai 2016 metais pasiekti 143 mln. EUR pelną. Tai didžiausias per metus pasiektas pelno rodiklis per visą kompanijos istoriją. Kompanijos pardavimai sparčiai kyla jau ketvirtus metus iš eilės.

„Ateca FR“ apdailos paketą „išduoda“ FR logotipas automobilio priekyje ir gale. Dar vienas skiriamasis bruožas – juodi stogo bagažinės skersiniai ir langų rėmai. Pažvelgus atidžiau nesunku pastebėti savito dizaino blizgias juodas priekines groteles bei tik FR apdailai būdingo dizaino bamperius. LED rūko žibintai taip pat suformuoti pagal sportiškas FR apdailai būdingas tendencijas.

„Ateca FR“ – tai dar vienas mūsų visureigio žingsnis pirmyn. Judrus ir tikslus „Ateca“ valdymas sustiprina dinamiškumo ir malonumo vairuoti jausmą, nes FR apdailos paketas savyje slepia ir DCC sistemą bei „Progressive Steering“ kintamos galios vairo stiprintuvo sistemą“, - sakė SEAT viceprezidentas Dr. Matthias Rabe.

Būsimieji „Ateca FR“ pirkėjai gali tikėtis 19 colių ratlankių ir 245/40R19 padangų, kėbulo spalva nudažytų ratų arkų ir šoninių slenksčių, kuriuos puošia aliuminio apdaila. Automobilio galinį langą dailiai „įrėmina“ juodi oro aptakai. Stilingas oro aptakas sumontuotas ir ant bagažinės dangčio. Galinių bamperių dizainas irgi atspindi sportišką FR dvasią. Jie nudažyti tokia pat spalva, kaip ir visas kėbulas. Vos pravėrus visureigio dureles, dėmesys krypsta į aliuminio durų slenksčius, papuoštus FR logotipu.

FR logotipą taip pat galima pamatyti ant daugiafunkcio sportinio odinio vairo, papuošto blizgiais juodais intarpais. Sportinės, „Alcantara“ medžiaga aptrauktos (yra galimybė rinktis ir odines) sėdynės bei aliuminio pedalai priklauso standartiniam įrangos paketui. Raudonos siūlės ant vairo ir sėdynių, odiniai paviršiai, įskaitant ir pavarų svirtį, dar labiau sustiprina „SEAT Ateca FR“ sportinę dvasią.

Vis dėlto dėl sportiškumo modelio kūrėjai tikrai neaukojo prabangos ir komforto. Elegantiškos juodos detalės – tipiškas FR paketo bruožas. Dabar „Ateca FR“ yra sportiškiausias „Ateca“ šeimos narys, galintis pasiūlyti naujausias pagalbos sistemas ir ryšių technologijas.

„Ateca“ pirkėjai gali rinktis naująjį 2.0 l TSI 190 AG benzininį variklį. FR versija taip pat galės pasiūlyti EURO 6 standartus atitinkančius benzininius ir dyzelinius variklius, kurių galia sieks nuo 150 iki 190 AG. Jie bus derinami su mechanine arba automatine DSG transmisija. Pirkėjai turės visų varančiųjų ratų sistemos, DCC sistemos ir „Progressive Steering“ vairo stiprintuvo sistemos pasirinkimo galimybę.

Naujasis „SEAT Ateca FR“ tikrai neliks nepastebėtas Barselonos automobilių parodoje, o pirmuosius pirkėjus turėtų pasiekti jau šių metų vasarą.