Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

SEAT atskleidė ateities planus ir stebino technologijų užmojais

  • Naujasis SEAT visureigis pasirodys 2017 metais ir bus pavadintas „Arona“ vardu.
  • SEAT ketina atnaujinti „Leon“ modelį ir pristatyti penktos kartos „Ibiza“.
  • SEAT stende debiutavo „Ateca X-Perience“.
  • SEAT stende lankytojams įrengtas 4D amfiteatras, kur galima stebėti pristatymo spaudos konferenciją ir pasinaudoti automobilių konfiguratoriumi, naudojančiu „BitBrain“ technologiją.
  • SEAT rengiasi skaitmeninių technologijų naujovių šuoliui.

2016 10 06. Paryžius. Paryžiaus automobilių parodą SEAT pasirinko pristatyti karščiausias naujienas savo istorijoje. Po „Ateca“ modelio pristatymo, kompanija kitais metais ketina atnaujinti „Leon“ modelį, pristatyti ikona tapusią penktos kartos „Ibiza“, o naujienų puokštę vainikuoti debiutu mažųjų krosoverių segmente - naujuoju „Arona“ visureigiu. Vardą modelis paveldėjo iš Tenerifės saloje esančio miesto pavadinimo. „Arona“ modelis bus gaminamas SEAT Martorelio gamykloje Barselonoje.

SEAT prezidentas Luca de Meo paaiškino, kad „Leon“, „Ibiza“ ir „Arona“ modeliai kartu su „Ateca“ visureigiu sustiprins SEAT finansinius, komercinius ir įvaizdžio gerinimo rodiklius.

„2017-ieji bus labai ypatingi metai SEAT kompanijai“, - pridūrė L. de Meo.

„Ateca X-Perience“ – nauja patirtis

Paryžiaus automobilių parodos lankytojai turi puikią progą susipažinti tiek su naujuoju „Ateca X-Perience“ modeliu, tiek su centrine SEAT stendo figūra – „Ateca“ visureigiu. „Ateca X-Perience“ – tai ryžtingesniu charakteriu pasižyminti pirmojo SEAT istorijoje visureigio padidinto pravažumo „off-road“ versija. Per pirmuosius mėnesius nuo debiuto šis modelis į savo istoriją išdidžiai įsirašė 21 000 užsakymų, daugiau nei 39 milijonus internetinių peržiūrų ir 1,5 milijono virtualių konfigūracijų internete. Viduržemio jūros kultūros įkvėptas „Ateca X-Perience“ demonstruoja nuotykių troškimo dvasią, didesnes važiavimo bekele galimybes bei „Ateca“ šeimos ateities vizijas.

SEAT stende – 4D patirtis

Paryžiaus automobilių paroda – puiki proga pristatyti kompanijos ateities viziją bei automobilių komunikacijos galimybes. Šiai progai SEAT specialiai paruošė unikalų stendą, kuris atrodo išties neįprastai tradiciniams automobilių renginiams. 4D technologijos leido lankytojams gyvai pamatyti ir pajusti prekinio ženklo ir Barselonos dvasią.

Sparčiai besiplečiantis skaitmenizacijos pasaulis kompanijos strateginiuose planuose neišvengiamai vaidina svarbų vaidmenį, o šūkis „SEAT Always ON!“ (SEAT visuomet prisijungęs) reprezentuoja kompanijos įvaizdį ne tik Paryžiuje. Parodos smalsuolius SEAT stendas viliojo 4D amfiteatru ir nenutrūkstama spaudos konferencija. Be to, kiekvienas turėjo progą pasinaudoti „BitBrain“ technologija paremtu „Ateca“ modelio konfigūratoriumi, kuris sukurdavo automobilį pagal lankytojo emocijas ir neurologinius impulsus. Lankytojai galėjo pasisemti žinių spaudos konferencijos kambaryje, atsipūsti poilsio kampelyje arba gyvai pajusti SEAT prekinio ženklo dvasią bendravimo zonoje.

Pasiruošęs perkopti į aukštesnį lygmenį

Ateinančius dešimt metų automobilių sektoriaus laukia tikra moderniųjų technologijų, skaitmenizacijos ir elektronikos naujovių revoliucija. Tam, kad įveiktų visus ateities iššūkius, SEAT subūrė „Easy Mobility Team“ - mobiliųjų technologijų komandą, kuri rūpinsis kompanijos komunikacijos ir technologijų virsmais bei didžiulį dėmesį skirs 3 pagrindiniams klausimams: skaitmenizacijai, jos tyrimams ir vystymui, klientų patirties vertinimui ir verslo plėtrai. 

„Ryšių galimybėmis paremta vartotojo patirtis yra mūsų ateities mobiliųjų technologijų vizijos dalis. Mes norime, kad mūsų automobiliai galėtų pasiūlyti kokybiškas skaitmeninių technologijų ir ryšių paslaugas“, - aiškino L.de Meo.

„Perkelti SEAT į aukštesnį lygmenį reiškia ne tik sunkiai dirbti tęsiant dar geresnių produktų bei paslaugų pasiūlą, bet ir pasinaudoti šia revoliucija vaidinant vieną pagrindinių vaidmenų automobilių sektoriuje. Mes svajojame paversti SEAT prekinį ženklą galinčiu pasiūlyti lengviausią mobiliųjų ryšių patirtį šiame besikeičiančiame technologijų pasaulyje“, - pridūrė jis.

Parodos metu kompanija atskleidė ir antrąjį savo kertinį tikslą – ištobulinti būsimųjų klientų automobilio pirkimo procesą ir pagerinti paslaugų kokybę. Siekdama šio tikslo SEAT komanda pristatė „SEAT Live Store“ platformą, kuri leidžia virtuliai sudėlioti automobilį pagal asmeninius pageidavimus kiekvienai detalei. SEAT taip pat pasirašė sutartį su internetinės prekybos milžine „Amazone France“. Dabar šioje, visame pasaulyje populiarioje internetinėje parduotuvėje galima rezervuoti „Mii Mango“ modelį.

SEAT neketina pamiršti plėtoti bendradarbiavimo su kitomis kompanijomis bei derinti technologijų galimybių su infrastruktūros, eismo sistemos ir mobiliojo pasaulio naujovėmis.

Drąsūs užmojai ir užtikrinti žingsniai tikslo link

Kompanijos skaitmeninės srities pokyčiai sutapo su gerėjančia finansine kompanijos būkle ir pasiruošimu pristatyti naujus modelius. SEAT žengia tvirtus žingsnius savo tikslų link ir ketina 2016 metus užbaigti pelningai. Ispanijos automobilių gamintojas paskelbė, kad šių metų pirmojo pusmečio pelnas siekė 93 mln. EUR, t.y. net 77% daugiau, lyginant su tuo pat periodu 2015 metais. Be to, kompanijos pardavimai auga jau ketvirtus metus iš eilės. Iki rugpjūčio SEAT pardavė 277 100 transporto priemonių. Be „Ateca“ modelio artimiausiuose SEAT kompanijos planuose – 3 naujų modelių debiutas: atnaujintas „Leon“, penktos kartos „Ibiza“ ir visiškai naujas „Arona“ modelis.