Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„SEAT Ibiza“ modeliui - prestižinis apdovanojimas

 Naujasis „SEAT Ibiza“ pasižymi, ko gero, labiausiai išbaigtu dizainu, kokį SEAT yra kada nors pristatęs šioje klasėje. Vien istorinis faktas, kad šis modelis gyvuoja jau daugiau negu tris dešimtmečius, įrodo jo kokybę ir neblėstantį populiarumą. Šis automobilis pasižymi ne tik tradiciniais SEAT bruožais, bet ir naujomis spalvomis, todėl jį galima drąsiai vadinti SEAT dizaino evoliucijos centrine figūra. Neseniai gautas „Red Dot Award“ apdovanojimas – puikus to įrodymas. Automobilis buvo pripažintas geriausiu „Product Design 2017“ kategorijoje.

1954 m. pradėti rengti „Red Dot“ apdovanojimai tapo vienu prestižiškiausių dizaino vertinimo rinkimų visame pasaulyje. Kiekvienas „Red Dot“ komisijos suteiktas įvertinimas patvirtina nugalėtojų kokybę ir inovatyvumą. „Product Design“ (produkto dizaino) kategorija – pati svarbiausia šiuose rinkimuose.

Šios kategorijos vertinimo komisiją sudaro 40 ekspertų iš viso pasaulio, kurie nepriklauso jokiai pramoninės gamybos kompanijai bei negali dalyvauti vertinant produktus, su kuriais jie yra kaip nors susiję. Tokiu būdu yra išvengiama interesų konflikto ir yra užtikrinamas skaidrumas bei nuomonių neutralumas vertinant produktus.

Barselonoje nuo 1984 m. gaminamas penktosios kartos „Ibiza“ modelis yra tapęs SEAT prekinio ženklo simboliu. Šis automobilis gali pasigirti viena ilgiausių istorijų Ispanijos automobilių gamintojo modelių gamoje, išskirtine sėkme ir populiarumu – kompanija pardavė daugiau nei 5,4 mln. „Ibiza“ modelių per visus jo gamybos metus.

Sužibėti naujajam „SEAT Ibiza“ ypač padėjo jo dinamiškas charakteris, kokybė, neįtikėtinas stabilumo jausmas, patikimumas, interjero kokybė, pritrenkiantis saugumas, kurį lemia naujausios technologijos, ir dar didesnis komfortas. Visas šias savybes vainikuoja ištobulintas, kaip niekada išbaigtas eksterjero dizainas.

„Ibiza“ yra naujosios SEAT dizaino kalbos kulminacija ir branda. Naujos kartos dizaino era prasidėjo 2012 metais“, - sakė SEAT dizaino vadovas Alejandro Mesonero-Romanosas.

Dėl savo  išskirtinio dizaino  naujoji  „SEAT Ibiza“ yra gerai atpažįstama. Tikrąją „Ibiza“ dvasią išduoda „Full LED“ trikampiai dienos šviesos žibintai, ant priekinių grotelių įamžintas prekinio ženklo logotipas, groteles vizualiai prailginančios dvi linijos ant variklio dangčio ir nemažai chromo.

X formos dizainas formuoja dinamiškesnio ir stabilesnio modelio įvaizdį. Ilga ratų bazė, išraiškinga langų grafika ne tik padeda sukurti sportišką ir dinamišką išvaizdą, bet ir pabrėžia modelio erdvumą ir plotį.

„Mes suteikėme gražiausias proporcijas, skyrėme didžiulį dėmesį dydžiui ir paviršiams tam, kad sukurtume įspūdingą trijų dimensijų efektą ir įkvėptume pačias kritiškiausias ir reikliausias akis“, - pabrėžė A.Mesonero-Romanosas.

„Skulptūrinės formos ir charakteringa išvaizda atsispindi kiekvienoje interjero ir eksterjero detalėje“, - pridūrė jis.

Kėbulo tobulumą padeda sukurti sumaniai derinamos aštrios linijos ir nugludinti paviršiai. Automobilio galiniai žibintai „apgaubia“ automobilio kampus, demonstruodami unikalų dizainą ir aerodinamiką.  Tvirtos ir aiškios bagažinės ir bamperio linijos vizualiai dar labiau padidina automobilio plotį, o monolitinė išvaizda ir galiniai žibintai sukuria žemesnio automobilio įvaizdį. Skirtingiems įrangos paketams priklauso skirtingi dizaino elementai. Pavyzdžiui, FR įrangos paketui priklauso dvigubi išmetamieji vamzdžiai abiejose galinio bamperio pusėse, o „XCellence“ paketo pagrindinis akcentas – rafinuotumo suteikiančios chromo detalės.

Naujojo modelio interjeras gali pasigirti tobulomis proporcijomis, erdvės pojūčiu ir komfortu. Kruopštus medžiagų parinkimas lėmė eleganciją, aukštą kokybę, o preciziškos linijos ir techniniai sprendimai – šviesesnę erdvę bei kartu jaunatviškesnį ir dinamiškesnį charakterį. Kaip ir eksterjere, taip ir interjere dominuoja horizontalios proporcijos. Visi valdymo elementai išdėstyti ergonomiškai, kad vairuotojas jaustų komfortą ir saugumą. Tiesą sakant, visi reikalingi mygtukai ir jungikliai yra išdėstyti aplink vairuotoją, kad jis galėtų visą dėmesį skirti vairavimui.

Pavyzdžiui, pavarų svirtis yra sumontuoja šiek tiek aukščiau, kad perjungti pavaras būtų dar patogiau. Dėmesys kiekvienos detalės kokybei su kaupu pateisino kūrėjų lūkesčius sukurti itin modernų, savo bruožais į aukštesnius segmentus beveik galintį lygiuotis automobilį. Būsimieji vairuotojai turės daugybę galimybių pasirinkti jų asmenybei artimas detales, pavyzdžiui interjero LED apšvietimo spalvą bei 8 colių lietimui jautrų ekraną su „Full Link Connectivity“ sistema, kuris suteikia galimybę sukurti individualią aplinką. Vairuotoją ir keleivius nuo daugybės rūšių alergenų ir teršalų saugo unikalus „Air Care“ oro filtras.