Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Statoil“ plovyklose – nauja galimybė atsiskaityti greičiau

„Statoil“ degalinių tinklą Lietuvoje valdanti „Circle K Lietuva“ pristatė pirmąsias automatines plovyklas su patogesne galimybe atsiskaityti. Nuo šiol degalinių tinklo plovyklų lankytojams nebereiks eiti iki degalinių kasų, sumokėti už automobilio plovimą bus galima prie plovyklos įrengtame mokėjimo terminale. Šiuo metu tokie terminalai įdiegti 13-oje degalinių tinklo plovyklų Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje, o iki rudens planuojama įdiegti beveik visame tinkle.

„Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas teigia, kad vienas iš bendrovės kertinių prioritetų – vertinti klientų laiką. Anot jo, investuojant į patogumą suteikiančius sprendimus siekiama, kad įdiegta LEAN sistema būtų ne tik procesuose, tačiau taip pat atsispindėtų kliento patirtyje: jiems kuo trumpiau praleidžiant eilėse, norint įsigyti atskirus produktus, apsiperkant degalinėse.

„Klientų patogumas visuomet yra prioritetas ir siekiame, kad patirtis lankantis mūsų degalinėse būtų ne tik maloni, bet ir taupi laiko atžvilgiu. Atsižvelgėme į kitų Baltijos šalių sėkmingai  taikomą praktiką bei klientų poreikius ir pristatome atsiskaitymo galimybę prie pat automatinių plovyklų“, – teigia Renata Timoščik, „Circle K Lietuva“ rinkodaros direktorė.

Bendrovės investicijos diegiant atsiskaitymo šalia plovyklos sistemą siekia 300.000 Eur. Iki rudens mokėjimo terminalus planuojama įrengti 34 plovyklose iš 38.

 „Kovo mėnesį naują galimybę atsiskaityti šalia plovyklų įrengtame terminale testavome Vilniuje, Žirmūnų rajone esančioje „Statoil“ degalinės plovykloje. Pirkėjai naujovę įvertino teigiamai, todėl diegiame sistemą ir kitose degalinių tinklo plovyklose“, – sako R. Timoščik.

Bendrovės atstovė pabrėžia, kad „Circle K Lietuva“ visuomet stebi naujoves ir domisi galimybėmis, galinčiomis klientų patirtį, naudojantis bendrovės teikiamomis paslaugomis, paversti malonesne.

Šiuo metu degalinių tinkle yra 38 plovyklos 14-oje Lietuvos miestų. Automobilius jose galima nusiplauti bet kuriuo paros metu pasirinkus vieną iš keturių skirtingo lygio plovimo programų – nuo „Express“ iki „Premium“. Jau kurį laiką bendrovė visose plovyklose naudoja tik tekstilinius šepečius tuo išsiskirdama tarp panašaus dydžio automatinių plovyklų tinklų.

„Circle K Lietuva“, priklausanti tarptautinei degalų mažmeninės prekybos kompanijai „Statoil Fuel & Retail", yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. „Statoil Fuel & Retail Lietuva“ valdo 80 degalinių tinklą: 67 visapusio aptarnavimo „Statoil" degalinės, ,,Statoil“ parduotuvė Gedimino pr. 2A, Vilniuje ir 12 automatinių „Statoil 1-2-3" degalinių.