Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Sutelktinis finansavimas atsiveria jaunam verslui

2021.03.01.

Sutelktinis finansavimas verslui finansuoti įgauna pagreitį, tačiau paskolos ilgą laiką buvo prieinamos tik ne mažiau nei metus veikiančioms įmonėms. Nuo šiol „Savy“ sutelktinio investavimo platforma pirmoji rinkoje teiks paskolas ir jaunoms įmonėms, veikiančioms bent 3 mėnesius.

„Buvome pirmieji Lietuvos rinkoje pristatę tarpusavio skolinimo naujovę ir esame pirmieji, siūlantys sutelktinio finansavimo sprendimus jaunam verslui. Besitęsianti pandemija keičia įprastas žaidimo taisykles ir sudaro sąlygas augti neseniai įkurtiems verslams, esantiems arti mūsų, mat šiandien tris mėnesius veikianti įmonė gali būti stipresnė nei veikianti tris metus“, – pasakojo „Savy“ platformos direktorius Audrius Žiugžda.

Paskolos iki 10 000 Eur bus suteikiamos tik su asmeniniu laidavimu be jokio nekilnojamo ar kito turto įkeitimo maksimaliam 3 metų terminui. Pagrindiniai platformos privalumai lyginant su kitomis finansų įstaigomis – supaprastintas paskolos gavimas, greitas sprendimas, nemokamas išankstinis grąžinimas ir metinės palūkanos nuo 6 proc.

„Mes žinome, kad jaunam verslui itin sunku gauti paskolą plėtrai ar apyvartinių lėšų problemoms spręsti. Suteikdami galimybę skolintis jaunoms įmonėms tikime, kad susidomėjimas alternatyviu finansavimo būdu dar labiau padidės. Paskolų gavėjams tai bus itin greita pagalba stiprinant ir auginant verslą, o investuotojams – galimybė greičiau gauti grąžą dėl trumpesnių paskolų terminų lyginant su vartojimo paskolomis“, – teigė A. Žiugžda.

Taip pat „Savy“ ir toliau teiks ilgesnio termino didesnes paskolas metus ir ilgiau veiklą vykdančioms mažoms bei vidutinėms įmonėms. Jos gali skolintis net iki 500 000 Eur terminui iki 5 metų. Tokios paskolos išduodamos be arba su nekilnojamo ar kito turto įkeitimu atsižvelgiant į norimą pasiskolinti sumą. 

Paskyros sukūrimas „Savy“ platformoje, projekto ir paskolos gavėjo vertinimas – visiškai nemokamas, tad tai yra gera galimybė verslui pasitikrinti kreditavimo galimybes ir gauti vertingus pasiūlymus bei įžvalgas iš kredito vertinimo profesionalų. Norint gauti paskolą tereikės pateikti finansines ataskaitas, banko sąskaitų išrašus ir sutikimą duomenims tikrinti, o verslo klientų aptarnavimo komanda pagal šią ir kitą viešai prieinamą informaciją įvertins paskolos gavėjo patikimumą ir pateiks pasiūlymą.

Apie „Savy“

„Savy“ – pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, kuri sujungia žmones, norinčius pasiskolinti bei žmones, siekiančius prasmingai įdarbinti pinigus ir gauti aukštesnę grąžą. Platforma veikia pagal Lietuvos Banko išduotą tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo operatoriaus licencijas bei savo veikloje vadovaujasi atsakingojo skolinimo nuostatais. Nuo veiklos pradžios 2014 metais per platformą sufinansuota paskolų už daugiau nei 34 mln. Eur, o investuotojams išmokėta palūkanų suma siekia daugiau nei 6,5 mln eurų. Šiuo metu platforma vienija daugiau nei 30 000 registruotų investuotojų ir per 100 000 registruotų paskolų gavėjų.