Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

UAB „Malsena Plius“ turi naują vadovą

2020.03.27.

Viena iš grūdų perdirbimo lyderių Lietuvoje UAB „Malsena Plius“ turi naują vadovą – nuo kovo 27 dienos juo pradeda dirbti Marius Dužinas. Iki šiol jis vadovo bendrovei „Amber Pasta“. Abi įmonės priklauso koncernui „Baltic Mill“ – M. Dužinas nuo šiandien į savo rankas perima abejų bendrovių valdymą.

UAB „Amber pasta“ – makaronų gamybos lyderė Lietuvoje, kurioje komercijos direktoriaus pareigose M. Dužinas pradėjo dirbti dar 2005 m. Nuo 2008 m. iki šiandien šioje įmonėje jis ėjo generalinio direktoriaus pareigas, o nuo 2016 metų tapo „Amber Pastos“ ir „Malsenos plius“ valdybos nariu. Naujasis vadovas pakeičia iki šiol „Malsenai“ vadovavusį Andrių Rakštį.

„Džiaugiuosi man suteikta galimybe nuo šiol valdyti dvi savo sektoriuose lyderiaujančias įmones – makaronų ir grūdų perdirbimo versluose. Tai didelis profesinis iššūkis, tačiau tuo pat metu ir galimybė sutelkti dvi Lietuvoje veikiančias „Baltic Mill“ bendroves į vienas rankas bei  užtikrinti jų efektyvumą ir tolimesnį augimą“, – tikina M. Dužinas.

Koncerno „Baltic Mill“ generalinis direktorius Andrėjus Cedronas pabrėžia, kad viena iš pagrindinių naujojo vadovo užduočių – įmonių procesų konsolidacija.

„Tikime, kad ilgametė M. Dužino patirtis įmonių grupėje bei sektoriuje padės jam pasiekti aukščiausių rezultatų, išnaudojant esamą potencialą bei didinant gamybos našumą ir eksporto apimtis“, – sako A. Cedronas.

Planuojama plėtra ir naujos kategorijos

Šiandien „Malsena Plius“ Lietuvoje išlaiko lyderės pozicijas miltų kategorijoje – užima daugiau nei pusę rinkos. Tačiau naujam vadovui keliami dar aukštesni tikslai.  

„Nuolat ieškome naujų augimo galimybių: „Malsena“ buvo pirmoji pristačiusi daugelį nišinių miltų produktų, taip pat miltinius mišinius, kur šiandien išlaikome lyderio pozicijas. Panašios sėkmės pasiekėme ir 2014 m. įžengę į avižinių dribsnių kategoriją – perkamiausias šios kategorijos produktas Lietuvoje pažymėtas „Malsenos“ prekės ženklu. Naujovės pasiteisina, todėl planuojame įžengti į dar tris naujas kategorijas vietinėse rinkose, taip pat turime ambicingų planų ir eksportui“, – tikina M. Dužinas. 

Tačiau prioritetu naujojo vadovo tiksluose išlieka padidintas dėmesys grūdams ir jų ekspertizei: šiuo metu „Malsena Plius“ vienintelė iš grūdų perdirbėjų vykdo unikalias partnerystės programas su Lietuvos ūkininkais ir taip užsitikrina nuolatinį kokybišką avižų, rugių ir speltų žaliavos auginimą bei tiekimą Lietuvos vartotojui. M. Dužinas tikina, kad bendrovė ir toliau investuos į šių programų vystymą: teiks pagalbą ūkininkams, stebės visus grūdų auginimo žingsnius ir diegs tvarios žemdirbystės principus.