Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

UAB „Malsena Plius“ vadovo vairą perima Andrius Rakštys

2018.03.05.

Nuo kovo pradžios generalinio direktoriaus pareigas grūdų perdirbimo įmonėje „Malsena Plius“ pradeda eiti Andrius Rakštys.

Solidžią vadovavimo patirtį sukaupęs A. Rakštys džiaugiasi prisijungdamas prie vienos stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo įmonių. „Per pastaruosius kelerius metus „Malsena Plius“ sustiprėjo ir augo taip prisidėdama prie „Baltic Mill“ grupės susiformavimo. Labai džiaugiuosi prisijungdamas prie komandos tokiu įspūdingu metu, juolab, kad „Malsenos“ propaguojamos gero, kokybiško maisto vertybės man yra artimos asmeniškai. Esu įsitikinęs, kad kartu su komanda mes pasieksime puikių rezultatų tęsiant jau pradėtus darbus bei įgyvendinant naujus projektus“, – sako naujasis „Malsena Plius“ vadovas A. Rakštys.

Naujai paskirtas įmonės generalinis direktorius Andrius Rakštys yra baigęs inžinerijos mokslus Vilniaus Gedimino technikos universitete. 2004 metais jis pradėjo karjerą AB „Grigeo“ priklausančioje įmonėje „Grigeo Baltwood“ inžinieriaus technologo pareigose, vėliau dirbo gamybos direktoriumi, o nuo 2013 metų – bendrovės vadovu. Iki 2018 m. vasario A. Rakštys vadovavo „Retal Lithuania“.

„Andrius Rakštys yra veržlus, reikšmingą vadovavimo ir strateginio valdymo patirtį sukaupęs vadovas. Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti prie mūsų komandos prisijungiantį Andrių, – sako Andrejus Cedronas, „Malsena Plius“ valdybos narys. – Esu įsitikinęs, kad jo patirtis, lyderio savybės ir profesinės žinios bus labai vertingos ir organizacijoje Lietuvoje, ir visoje „Baltic Mill“ grupėje.“