Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„UniPark“ parkavimo programėle jau galima naudotis 6 šalies miestuose

Automobilių stovėjimo sistemą valdanti „UniPark“ pristatė galimybę už automobilio stovėjimą atsiskaityti programėle Palangoje ir Trakuose. Šiuo metu naudodamiesi „UniPark“ programėle vairuotojai už automobilio stovėjimo paslaugą galėjo atsiskaityti bendrovei priklausančiose aikštelėse Vilniuje, Kauno, Šiaulių ir Nidos nustatytose rinkliavos zonose. „UniPark“ programėlė yra vienintelis tokio tipo sprendimas, apimantis net 6 šalies miestus.

„Sulaukėme nemažai teigiamų atsiliepimų iš paslauga besinaudojančių klientų, o taip pat prašymų sudaryti galimybę už automobilio stovėjimą atsiskaityti mobiliąja programėle ir lietuvių pamėgtuose kurortiniuose miestuose. Sprendimas plėstis į Trakus bei Palangą pasiteisino: stebime vis augantį programėlės vartotojų skaičių“, – teigia Marius Blagnys, „UniPark“ prekės ženklą valdančios bendrovės UAB „Stova“ direktorius.

Pasak bendrovės direktoriaus, per metus programėlės vartotojų skaičius išaugo tris kartus ir nuolat auga, o artimiausiuose planuose tikimasi toliau sėkmingai plėstis ir suteikti galimybę patogiai bei greit apmokėti už automobilio stovėjimą ir kitų Lietuvos miestų gyventojams.   

 „Šiandieniniam žmogui efektyvus savo laiko valdymas tampa prioritetas. Visi vairuotojai vertina greitį ir patogumą bei nenori gaišti net ir kelių minučių ieškant mokėjimo aparato ar grynųjų. Mobilioji programėlė – kur kas patogesnis ir pažangus būdas susimokėti už automobilio stovėjimą, leidžiantis atsiskaityti už faktiškai išstovėtą laiką“, – teigia M. Blagnys.

Naudojantis „UniPark“ programėle mokestis už automobilio stovėjimą gali būti įtrauktas į įmonės, pasirašiusios sutartį su „Unipark“ sąskaitą, mobiliojo ryšio sąskaitą, nuskaitytas nuo banko mokamosios kortelės arba naudojantis „banklink“ sistema per „Paysera“, iš savo piniginės. „UniPark“ mobilioji programėlė yra pritaikyta telefonams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, ją galima parsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ programėlių parduotuvių.

Naudojantis uždaro tipo „UniPark“ aikštelėmis,  programėlė iškart fiksuoja, kada ir į kokios zonos stovėjimo aikštelę įvažiavote. Vairuotojui nereikia įjungti programėlės įvažiuojant į aikštelę – ją pakanka paleisti tik kartą – prieš išvažiuojant, kad apmokėtumėte už stovėjimą aikštelėje“, – programėlės privalumus vardija M. Blagnys.