Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Užtikrintas stabilus pagrindas: CoinStruction partneriais tapo Global Traders Team

2018.11.13.

Plečiasi „CoinStruction“ partnerių ratas - pasirašyta partnerystės sutartis su „Global Traders Team“. Džiugu pranešti, jog ši abiems šalims naudinga partnerystė atvers plačias galimybes.

„Global Traders Team“ (GTT) į savo paslaugų spektrą įtraukė mokymus apie prekybą kriptovaliutomis ir savo klientams suteiks galimybę įžengti į kriptovaliutų rinką per „CoinStruction“ kriptovaliutų biržą  „ExMarkets.com“. Dėka plataus įrankių pasirinkimo, GTT padeda rasti pelningiausius sandorius bei tiksliai apibrėžia rizikos ir grąžos santykį.

„Tarp pasikartojančių rinkos kilimo ir kritimo stadijų daugiau kaip 75% pavienių rinkos investuotojų dieną baigia su nuostoliu sąskaitoje. Partnerystė su GTT leidžia „ExMarkets“ tapti pirmąja birža, kuri rūpinasi naudotojų uždarbiu ir portfeliu. GTT siūlys rinkos apžvalgas, tiesiogines mokymų sesijas ir galimybę bendrauti su finansų treneriais (coach), bei „Exmarkets“ vartotojams pritaikytus įrankius, skirtus optimizuoti jų rizikos / grąžos santykį ir dalintis patarimais dėl pinigų valdymo“, - komentavo Laurent Bourquin, „CoinStruction“ generalinis direktorius.

Siekdamas užtikrinti, kad partnerystė taptų dar našesnė, į „CoinStruction“ patariamąją tarybą jungiasi „Global Traders Team“ generalinis direktorius Bas Kooijman.

„Labai svarbu dirbti su birža, kuria galime pasitikėti. Mes paklausėme „CoinStruction“ valdybos, ar jiems iš tiesų rūpi jų prekeiviai, ir gavome džiuginantį atsakymą, kad taip - rūpi. Mūsų prekeiviams patinka į „ExMarkets“ sistemą integruoti kompleksiniai užsakymų portefeliai („order books“), kurių dėka mums nereikia prekiauti per kelias skirtingas biržas. Mūsų finansų treneriams taip pat patogiau, kai visi mokiniai prekiauja ten pat, todėl susitarėme dėl glaudaus bendradarbiavimo, ir, manau, kad ši partnerystė visiems atneš sėkmę“, - pridūrė Bas Kooijman.

GTT jau daugiau kaip 5 metus aktyviai užsiima švietimu apie prekiavimą biržoje. Visame pasaulyje yra  organizuojamos nuotolinės konferencijas internetu ir gyvi susitikimai su daug pasiekusiais prekybos specialistais. Mokymai, kurie yra pradedami nuo paprasčiausio naujokų lygmens, galiausiai užkopia iki labai aukšto techninio lygio. Stiprūs prekybininkai būna paruošiami per 3 - 8 mėnesius. Dėka šių mokymų, tobulėdami jie užsitikrina stabilias pajamas iš rinkos.

„Global Traders Team“ treneriai yra patyrę profesionalai, su sėkmingomis patirtimis akcijų, vertybinių popierių, užsienio ir kripto valiutų prekyboje. Kiekvienas treneris turi savo specializaciją ir savo žiniomis dalinasi su mokiniais ir visa bendruomene. GTT  taip pat turi programėles ir pradedantiesiems, skirtas apsiprasti su prekybos idėjomis ir sąvokomis, kurios padeda lengviau pasirinkti tinkamą investavimo kryptį.

Šių metų pradžioje GTT nusprendė į savo mokymų programą įtraukti kriptovaliutų prekybą ir taip savo tikslus pasiekti padeda vis didesniam skaičiui kylančių kripto prekybininkų. Sukurta kriptovaliutų akademija ir išleista programėlė skirta informuoti besidominčius naujausiomis kripto idėjomis. „Global Traders Team“ treneriai aktyviai palaiko savo mokinius „ExMarkets“ biržoje.

„CoinStruction“ kuria likvidumu pagrįstą kriptovaliutų ekosistemą, kuri atitiktų tiek naujokų, tiek profesionalių verslininkų poreikius. GTT prekybininkai taip pat palaiko ir dabartinius „ExMarkets“ prekybininkus, jog šie galėtų augti ir dalintųsi savo patirtimi su kripto bendruomene.

Abi komandos dirba išvien, siekdamos tobulinti biržą bei padėti prekybininkams. Rengiamos tiesioginės sesijos, kurių metu stebimas prekybininkų darbas ir pateikiami patarimai ir pasiūlymai, kaip patobulinti naudojamas strategijas.

Šiuo metu verslo ekosistema susideda iš dviejų funkcinių kriptovaliutų biržų („ExMarkets“ ir „CoinSupply“), kriptovaliutos piniginės „CoinAm“, bei nebiržinės prekybos („Over-the-counter“) rinkos, kurioje kaupiami užsakymai iš įvairių tiekėjų.