Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ar girdėjote apie kopijavimo aparatų nuomą?

Pagrindiniai kopijavimo aparato nuomos privalumai...
Nuotraukos

Nors popierinių dokumentų naudojimas mažėja, tačiau popierius vis dar išlieka pagrindinis „informacijos nešėjas“. Ant jo spausdinami prašymai, įsakymai, važtaražčiai, sąskaitos ir t.t. Taip pat dažnai dokumentus reikia kopijuoti arba skenuoti. Su tuo kasdien susiduria tiek valstybinių institucijų, tiek ir privačių įmonių darbuotojai. Jeigu reikia vienos ar dviejų kopijų, jas galima pasidaryti kur nors mieste, tačiau jeigu kopijuoti tenka ir daug ir dažnai, tada pats laikas susimąstyti apie daugiafunkcinio kopijavimo aparto įsigijimą ar nuomą. Nes kitos išeities, panašu, nėra.

Pasak įmonės „Rikonetas“ atstovų, anksčiau, norint turėti kopijavimo aparatą, jį tekdavo pirkti. Tačiau šiuo metu yra ir kita galimybė – tai kopijavimo-spausdinimo aparatų nuoma.Kopijavimo aparatų nuoma – tai patogus ir paprastas būdas turėti kopijavimo ir spausdinimo techniką savo biure be jokių pradinių investicijų. Pagrindiniai kopijavimo aparato nuomos privalumai:

  • nėra pradinių išlaidų, galite sau leisti išsinuomoti profesionalų kopijavimo aparatą;
  • nereikia baimintis dėl netikėtų remonto išlaidų, yra mokama tik už padarytą kopijų skaičių, o techninės profilaktikos ir remonto darbus atlieka įmonės specialistai;
  • lengva planuoti išlaidas, išlaidos pasiskirsto tolygiai ilgalaikėje perspektyvoje;
  • nereikia atskirai rūpintis sąnaudinėmis medžiagomis ir servisu, o klientas gauna nepriekaištingą įrangos darbo kokybę.

Šiandien įmonė „Rikonetas“ siūlo plačias pačių įvairiausių kopijavimo aparatų nuomos galimybes. Savo klientams įmonė gali pasiūlyti greitus spalvinius (30-50 psl/min.) ir vienspalvius (20-60 psl/min.) daugiafunkcinius kopijavimo aparatus. Žinoma, kiekvienu konkrečiu atveju klientui parenkamas jam tinkamiausias variantas atsižvelgiant į jo poreikius, apkrovą, pageidaujamas funkcines galimybes. Matydamas visus skaičius, klientas gali nuspręsti, kas jam naudingiau pirkti ar nuomuoti aparatą – įmonė tiesiog prisitaikome prie kliento poreikių.

Paprastai kopijavimo aparatai nuomojami ilgesniam laikotarpiui – nuo 24 mėn. iki 48 mėn., bet kaip kiekviena taisyklė, taip ir ši gali turėti išimčių.


„Rikonetas“ yra įgaliotas Vokietijos kompanijos ROTH + WEBER GmbH (ROWE) atstovas Lietuvoje, oficialus RICOH atstovas, taip pat Hewlett-Packard, Brother, Xerox prekybos ir techninio aptarnavimo partneris, tad beveik nėra problemos, kurios įmonės specialistai negalėtų išspręsti. Jeigu norimos prekės ar reikiamos detalės neturime sandėlyje, užsakius ji atkeliauja nuo vienos dienos iki poros savaičių laikotarpyje.

Įmonė parduoda, suteikia garantiją ir vykdo pogarantinį remontą tokių prekių, kaip: kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai, spausdintuvai, brėžininiai spausdintuvai, ROWE brėžinių skeneriai ir spausdintuvai, tiražavimo aparatai. Taip pat klientai apmokomi dirbti su jų įsigyta ar išsinuomota technika. Labai svarbu ne tik išmokyti žmogų „spaudyti mygtuką“, bet ir paaiškinti apie aparato funkcines ypatybes, jo priežiūrą. Savalaikė kopijavimo aparato techninė priežiūra ne tik užtikrina sklandų ir nepertraukiamą darbą, bet ir padeda taupyti mūsų klientų pinigus: laiku neatliekant techninės profilaktikos darbų ir nekeičiant besidėvinčių dalių, jos gali turėti įtakos kitų funkcinių mazgų gedimams. Dar ne visi tai supranta ir tikisi sutaupyti, neatlikdami techninės profilaktikos, bet tai būtų maždaug tas pats, kas važinėti automobiliu be techninės apžiūros – vėlesnės išlaidos gerokai viršys tuos kelis, atrodytų, sutaupytus eurus.


Klientams įmonė siūlo kopijavimo aparatų tonerius, spausdintuvų ir fakso aparatų kasetes, termines juosteles ir rašalo kasetes. Taip pat ji užsiima lazerinių spausdintuvų kasečių pildymu ir atnaujinimu. Kadangi įmonė įsikūrusi Kaune, kasečių paėmimas ir atvežimas miesto ribose papildomai nieko nekainuoja. Dėl pristatymo į Kauno regioną ar kitus miestus reiktų tartis papildomai, bet viskas yra įmanoma.

Pagrindinė įmonės specializacija – daugiafunkciniai kopijavimo aparatai, jų priežiūra. Tačiau klientai, čia gali įsigyti ne tik kopijavimo aparatą ir visus jam būtinus priedus, ne tik minėtus brėžinių skenerius, spausdintuvus ir faksus, bet ir tokius, šiai dienai ypač mokymo įstaigoms būtinus „atributus“, kaip projektoriai, interaktyvūs projektoriai, projektoriaus ekranai,  interaktyviosios lentos. Esant poreikiui visą šia įrangą įmonės specialistai gali sumontuoti kliento pageidaujamoje vietoje.


 UAB „Rikonetas“ įmonėje klientas tikrai ras visą reikiamą biuro įrangą ir visus, su ja susijusius, priedus, gaus tiek garantiją, tiek ir, esant reikalui, pogarantinį aptarnavimą. Esame rinkoje nuo 2002 m., tad šioje srityje nesame naujokai. Tarp įmonės ilgalaikių klientų yra įmonės nuo nedidelių biurų iki stambių Valstybinių institucijų ir verslo klientų. Tai džiugina ir verčia dar labiau pasitempti, nes kartą iškeltos prekių ir paslaugų kokybės kartelės nuleisti nebegalima. Juk negalima pavesti kliento, kuris tavimi pasitiki metai iš metų.

 

Prim.lt