Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Valgomojo baldų pasirinkimui tautiečiai skiria vis daugiau dėmesio.

Kokie turėtų būt valgomojo baldaii, kad atitiktų šeimos poreikius ir garantuotų malonų drauge praleistą laiką?
Nuotraukos

2018.01.11

Prie vakarienės stalo po ilgos darbo dienos susirenka visa šeima. Dažnai vakarienė kartu yra šeimos tradicija, kurios stengiasi laikytis visi šeimos nariai. Dėl šios priežasties vis daugiau dėmesio skiriama ir valgomojo baldų pasirinkimui. Kokie jie turėtų būti, kad atitiktų šeimos poreikius ir garantuotų malonų drauge praleistą laiką? 

Valgomojo baldai grįžta į madą

Valgomojo erdvė vėl grįžta į madą ir kambaryje jai skiriama atskira vieta. Anksčiau valgomasis buvo beveik kiekvienuose namuose. Vėliau buvo pradėta jungti virtuvę su svetaine, taip dingo poreikis atskirai pirkti valgomojo stalą ar kėdes, o pietauti ar vakarieniauti visi rinkdavosi tiesiog virtuvėje arba svetainėje.

Pastaruoju metu valgomojo stalas vėl tapo paklausiu baldu. Artėjant šventėms ieškoma idėjų ne tik kaip dekoruoti stalą, bet dairomasi didesnių ir puošnesnių, įdomesnių baldų modelių. Prie jų derinamos ir kėdės, krėslai bei kiti valgomojo baldai. Baldų salonas Kaune ir Vilniuje „Adorno“, prekiaujantis amerikietiškais baldais, taip pat siūlo švęsti šventes prie naujo ir gražaus valgomojo stalo.

Kokių valgomojo  baldų ieško lietuviai?

Užsukus į bet kurį baldų saloną, kiekvienas susiduria su didele pasirinkimo gausa valgomojo erdvei. Tas pats valgomojo stalas gali būti kelių skirtingų modelių, todėl išsirinkti tai, kas tiktų namams, kartais gali būti sudėtinga. Ypač neturint vizijos, kaip turėtų atrodyti svajonių valgomasis.

Pastaruoju metu lietuviai vis dažniau žvalgosi didesnių stalų bei minkštų, patogių ir puošnių krėslų. Daug dėmesio skiriama būtent prabangai, išskirtiniam stiliui bei aukštos kokybės medžiagoms. Siekiama, kad valgomojo baldai būtų patogūs, o namuose vyrautų subtili prabanga. Po ilgos dienos prisėdus minkštame krėsle, kad ir prie vakarienės stalo, būtų galima lengvai atsipalaiduoti. Tuo pačiu ir valgomojo stalas turėtų būti ne tik gražus, bet ir patogus.

Siekiant į namus įnešti elegancijos, daugelis ieško ne tik minkštų krėslų, bet taip pat atsižvelgia ir į tai, ką siūlo baldų salonas. Kaune ir Vilniuje šio tipo salonų galima rasti ne vieną, o kiekviename jų vyrauja panašūs, bet tuo pačiu ir labai skirtingi baldų variantai. Elegantišką valgomąjį galima susikurti pasirinkus ir klasikinį, ir modernųjį stilių. Ir šis pasirinkimas labai priklauso nuo kiekvieno žmogaus skonio bei poreikių. Pastaruoju metu tautiečiai, įsikurdami naują būstą, neretai ieško klasikinio stiliaus baldų.

Ką rekomenduoja dizaineriai?

Kalbant apie stilių, spalvas ir patogumą, dizaineriai linkę siūlyti labai įvairius variantus. Vieni siūlo valgomojo erdvei rinktis tamsias spalvas, tačiau derinti jas su šviesiais atspalviais, pavyzdžiui, tamsiai rudas valgomojo stalas ir šviesaus karamelinio atspalvio kiti valgomojo baldai.

Siekiantiems elegancijos ir ramybės valgomojo erdvėje, siūloma rinktis klasikinius ir šviesius baldus. Bene geriausia ieškoti komplekto. Be to, šviesios spalvos optiškai padidina erdvę. Dar vienas siūlomas variantas – sodrios spalvos. Tokiu atveju tinka raudonmedžio baldai. Toks variantas priskiriamas moderniems ir išskirtiniams sprendimams. Visgi, dažniau ieškoma įprastesnių, neišsiskiriančių, praktiškų baldų.

Nuotrauka amerikietiskibaldai.lt