Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Sony“ pristato du naujus belaidžių ausinių modelius

„Sony“ pristato du naujus belaidžių ausinių modelius – kompaktiškąsias „WF-XB700“ su išryškintais žemais dažniais ir patogiąsias „WH-CH710N“ su geriausia savo klasėje triukšmo slopinimo technologija.
Nuotraukos

2020.04.22.

„Sony“ pristato du naujus belaidžių ausinių modelius – kompaktiškąsias „WF-XB700“ su išryškintais žemais dažniais ir patogiąsias „WH-CH710N“ su geriausia savo klasėje triukšmo slopinimo technologija.

Į ausis įstatomos belaidės ausinės „WF-XB700“ išsiskiria sustiprintų žemų dažnių funkcija „EXTRA BASS“ ir tiksliu vokalinio skambesio atkūrimu. Jos naudoja belaidį „Bluetooth“ ryšį, o jų korpusas sukurtas taip, kad patogiai ir patikimai priglustų prie vidinės ausies dalies.

Ausinių baterijas galima įkrauti iš dėklo, tad bendra muzikos klausymosi trukmė siekia iki 18 valandų, o vos per 10 minučių šias ausines galima įkrauti muzikos klausymuisi iki valandos. Šių ausinių atsparumo reitingas IPX4 žymi, kad jos yra atsparios aptaškymui vandeniu ir prakaitui, todėl dėvint jas drąsiai galima būti lietuje ar lieti prakaitą sporto salėje.

Tuo metu naujosios „WH-CH710N“ ausinės apsaugo nuo aplinkos triukšmo priglusdamos prie ausų ir pašalindamos nepageidaujamus aplinkos garsus pasitelkus „Artificial Intelligence Noise Cancelation“ (AINC) technologiją. Ji nuolatos analizuoja išorinį triukšmą ir automatiškai parenka optimalų triukšmo mažinimo režimą atsižvelgiant į aplinką. Be to, ausinėse panaudoti dvipusiai mikrofonai, kurie tiksliai užfiksuoja visus supančios aplinkos garsus.

Ausinėse esantis NFC lustas leidžia jas susieti su telefonu vienu prilietimu, o integruotos baterijos užtenka klausytis muzikai iki 35 val. laiko. Pasinaudojus sparčiojo įkrovimo funkcija, vos per 10 minučių šias ausines galima įkrauti 1 val. muzikos klausymosi.

Naujos „Sony“ ausinės „WF-XB700“ prekyboje pasirodys nuo gegužės mėnesio, jų kaina sieks apie 150 eurų. Naujos „Sony“ ausinės „WH-CH710N“ prekyboje pasirodys nuo balandžio mėnesio pabaigos, jų kaina sieks taip pat apie 150 eurų.