Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Išskirtiniams pojūčiams – keisčiausi pasaulio prezervatyvai

Plačiau pasakojame apie tai, kokių įdomybių šioje srityje galite rasti šiandien
Nuotraukos

2018.04.12.

Viena populiariausių kontraceptinių priemonių laikomi prezervatyvai šiandien nieko nestebina, o daugeliui netgi atrodo nuobodi, jokių išskirtinių pojūčių nesuteikianti apsaugos priemonė. Tačiau prezervatyvų rinka nuolat plečiasi. Prekyboje kone kasdien atsiranda įvairių prezervatyvų naujovių – nuo skirtingų spalvų iki keisčiausių funkcijų. Tad plačiau pasakojame apie tai, kokių įdomybių šioje srityje galite rasti šiandien.

Ką galima rasti Lietuvos rinkoje?

Pirmiausia šios apsaugos priemonės buvo skirtos naudoti tik vyrams, tačiau šiandien nemažą rinkos dalį užima ir prezervatyvai moterims. Jų galima rasti ir Lietuvoje. Šalies parduotuvėse šiandien taip pat prekiaujama skirtingais paviršiaus reljefais ir storiu pasižyminčiais, stimuliuojančiais jautriausias vietas, uždelsiančiais ejakuliaciją, kvepiančiais prezervatyvais.

Lietuvoje prezervatyvų galima rasti tiek prekybos centro kasoje, tiek internete. Apsipirkimo variantai konkuruoja tarpusavyje. Dažnai akcentuojama, kad prezervatyvai internetu yra pigesni, jų galima užsisakyti daugiau už mažesnę kainą. Be to, elektroninėse parduotuvėse galima rasti platesnį asortimentą. Tačiau kai pasiūla tokia didelė, iškyla problema: kaip išsirinkti? Pateikiame kelias esmines gaires.

Dažniausiai pasitaikanti klaida renkantis šias apsaugos priemones – netinkamas prezervatyvo dydis. Šios priemonės nėra tokios tamprios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Per mažas prezervatyvas gali greičiau plyšti, per didelis – nusmukti. O tai – menkas malonumas. Renkantis prezervatyvą verta žinoti varpos apimtį erekcijos būsenoje ir rasti varpos dydį tiksliai atitinkančią priemonę.

Tiems, kurie nori, kad ši apsaugos priemonė teiktų ir didesnį malonumą, ieškoti siūloma prezervatyvų nelygiu paviršiumi. Tokie prezervatyvai moterims ir vyrams suteiks išskirtinius pojūčius ir ilgai neleis pamiršti patirto malonumo. Šio tipo prezervatyvai internetu gali pastebimai skirtis kaina.

Pasaulinė rinka, arba keisčiausi pasaulio prezervatyvai

Lietuvoje galima rasti nemažai skirtingų rūšių prezervatyvų. Tačiau vis dažniau pastebima, kad šių apsaugos priemonių gamintojai, siekdami išsiskirti ir patenkinti individualius klientų poreikius, gali perlenkti lazdą. Pasaulinėje rinkoje prezervatyvų yra daug įvairesnių, nei galima pagalvoti. Patenkinsime smalsumą aprašydami kelis keisčiausius variantus.

  • Kelias funkcijas atliekantys prezervatyvai

Pradinė prezervatyvo funkcija – apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Tačiau pasaulinėje rinkoje galima rasti ir įdomesnių variantų. Pavyzdžiui – išmanusis prezervatyvas, skaičiuojantis lytinio akto trukmę, sudegintas kalorijas, judėjimo greitį, stūmių kiekį. Jis taip pat gali matuoti apkrovą mylintis skirtingose pozose. Tokie prezervatyvai moterims įspūdžio gal ir nedarytų, tačiau vyrams leistų stebėti savo pajėgumą ir progresą. Šio prezervatyvo principas – ant įprastos apsaugos priemonės maunamas žiedas, veikiantis kartu su mobiliąja programėle, jungiantis Bluetooth pagalba. Klausimas, ar tokia prezervatyvo funkcija reikalinga, vis dar išlieka.

  • Skonių ir kvapų jūra

Įvairiais kvapais ir skoniais papildytos apsaugos priemonės populiarios ir Lietuvoje. Tokie prezervatyvai internetu užsakomi tikrai dažnai. Tačiau pasaulinėje rinkoje skonių yra kvapų galima atrasti daug įvairesnių nei braškės, šokoladas ar bananai. Užsienyje yra ne tik saldžių, bet ir sūrių skonių ar kvapų, pavyzdžiui, rūkytos šoninės, česnakų ar baklažanų. Indijoje sukurti prezervatyvai, praturtinti kario skoniu. Manoma, kad skirtingi kvapai ir skoniai taip pat gali jaudinti ar kitaip paveikti seksualinį aktyvumą. Pavyzdžiui, saldūs kvapai, tokie kaip kokakola ar šokoladas, gali tiesiog padėti lengviau atsipalaiduoti ir pasiruošti lytiniam aktui.

  • Veganiški ir pabrėžiantys „stilių“

Prezervatyvai moterims paprastai atrodo priimtina apsaugos priemonė, vyrams – ne visuomet. Dėl šios priežasties užsienio rinkoje galima rasti ir teminių apsaugos priemonių, pavyzdžiui, specialią seriją, skirtą Žvaigždžių karų gerbėjams. Šie prezervatyvai iliustruoti linksmais, filmo temą atitinkančiais užrašais. Taip pat galima rasti šviečiančių tamsoje ar veganiškų prezervatyvų, pasižyminčių daugiau nei 60 skirtingų dydžių.

Prezervatyvų gamintojai šiandien siekia įrodyti, kad ši priemonė gali būti ne tik veiksminga saugantis nuo nėštumo. Išskirtiniai prezervatyvai yra funkcionalus, žaismingas būdas lytiniam aktui paįvairinti. Toks pasirinkimas pabrėžia individualumą ir daugelį įkvepia pasinerti į naujus potyrius.