Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Atraskite telefoną iš naujo: 6 dalykai, kaip dirbtinis intelektas keičia jūsų įpročius

Technologijų tobulėjimas pastaruoju metu įgavo stulbinamą pagreitį. Nors kažkada dirbtinis intelektas atrodė kaip tolima realybė, dabar tai jau tampa neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi.
Nuotraukos

2018.04.17.

Technologijų tobulėjimas pastaruoju metu įgavo stulbinamą pagreitį. Nors kažkada dirbtinis intelektas atrodė kaip tolima realybė, dabar tai jau tampa neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Ši sudėtinga technologija ilgą laiką buvo apipinta grėsmingų mitų, tačiau technologijų ekspertai pripažįsta, kad bijoti tikrai nėra priežasties – dirbtinis intelektas pagerina įprastus darbus bei atveria naujas galimybes. „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei pabrėžia, kad pažangūs dirbtinio intelekto algoritmai žymi išmaniųjų telefonų proveržį bei atvėrė naują tobulėjimo kryptį. Šie sprendimai jau yra integruoti naujausiuose P20 serijos telefonuose, o pažinti jų galimybes galima vos 6 paprastų žingsnių pagalba.

1 žingsnis: pamirškite fotografijos režimus

Naujausia „Huawei P20“ flagmanų serija kiekvienam iš mūsų leidžia įsikūnyti į profesionalaus fotografo vaidmenį. Tai užtikrina neuroninis procesorius, skirtas dirbtiniam intelektui valdyti. Jis leidžia maksimaliai išnaudoti visas naujausiuose „Huawei“ flagmanuose panaudotas aukštųjų technologijų galimybes. Būtent dirbtinio intelekto visapusiškas integravimas išskiria šį telefoną iš konkurentų.

Portretas, gėlės, dokumentai, krioklys ar fejerverkai – tai tik keletas iš 19 skirtingų scenų, kurias automatiškai  atpažįsta P20 ir „P20 Pro“ modeliai. Nuo šiol jums nereikės rūpintis, kokį objektą ketinate įamžinti ir kokius parametrus jam reikia parinkti. „Naudodamas pažangią dirbtinio intelekto technologiją, telefonas ne tik žino, į kokį objektą yra nukreipta jo kamera, bet taip pat koreguoja fotoaparato nustatymus, kad maksimaliai optimizuotų vaizdą. Tokiu būdu naudotojas išvengia papildomų rūpesčių, kadangi telefonas viskuo pasirūpina už jį“, – kalba Yanfei.

Įdomu tai, kad yra du skirtingi kačių ir šunų nuotraukų režimai, kurių pagalba galite įamžinti aukščiausios kokybės savo gyvūno nuotraukas. „Huawei“ sukurtas dirbtinis intelektas gali identifikuoti net 35 skirtingas šunų veisles – to nesugeba padaryti joks kitas virtualus fotografijos asistentas.

2 žingsnis: nesirūpinkite nuotraukos kompozicija

Dirbtinis intelektas naujausiuose „Huawei“ flagmanuose neapsiriboja vien tik automatiniu scenos parinkimu. Jis taip pat gali padėti jums komponuoti nuotraukas. Įprastai žmonių grupės fotografavimas gali tapti iššūkiu, tačiau su šia užduotimi puikiai susitvarko dirbtinio intelekto sprendimas. Net jei pamiršite palikti daugiau erdvės nuotraukų kraštuose, kad įamžintas vaizdas atrodytų geriau, jums patalkins virtualus asistentas.

Naujausių „Huawei“ telefonų kamerose integruotas dirbtinis intelektas geba aptikti bent 5 žmonių grupinę nuotrauką. Tuomet ekrane automatiškai atsiranda specialus rėmelis, nurodantis erdvę, kurioje turėtų tilpti visi fiksuojami žmonės. „Dirbtinio intelekto pagalba pilnai bus matomi ne tik patys žmonės, bet ir aplinka, kurioje įamžinta ši akimirka“, – apie galimybes kalba „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas.

3 žingsnis: nesijaudinkite dėl drebančių rankų

Jei kada nors bandėte įrašyti vaizdo įrašą naudodami savo išmanųjį telefoną, tikriausiai žinote, kad nepaisant didelės skiriamosios gebos, užfiksuotas vaizdas dažnai gali būti susiliejęs ir drebantis. Tai ypač pasireiškia tuomet, kai telefonas laikomas viena ranka. Tačiau dėl virpančių rankų sugadintos akimirkos – jau praeitis.

„Huawei P20“ serijos flagmanuose įrengta pažangi vaizdo stabilizavimo funkcija, kurią valdo dirbtinis intelektas. Šios technologijos pagalba yra pašalinami nepageidaujami vaizdo svyravimai, leidžiantys įrašyti sklandų bei stabilų vaizdo įrašą net jeigu neturite tam skirto specialaus stovo ar laikiklio.

4 žingsnis: nesivarginkite ieškodami tinkamo apšvietimo

Naujausias vaizdo stabilizavimo sprendimas puikiai talkins fiksuojant kokybiškas nuotraukas tamsoje. Naujieji „Huawei“ telefonai leidžia įamžinti akimirkas net su 4 sekundžių vaizdo išlaikymu, kol telefonas yra jūsų rankoje.

„Ypač ryškūs „Summmilux“ objektyvai ir labai jautrūs bei dideli jutikliai pagerina vaizdo kokybę. Dirbtinis intelektas naujuose „Huawei P20“ serijos įrenginiuose nustato naują nuotraukų standartą, fotografuojant ypač prastai apšviestoje aplinkoje“, – pasakoja Yanfei.

5 žingsnis: palikite netvarką praeityje

Kai turite geriausią kamerą pasaulyje, būtų gėda ją retai naudoti. O tai reiškia naujų iššūkių atsiradimą – kaip sutvarkyti bei surūšiuoti daugybę nuotraukų ir greitai surasti kaip tik tą kadrą, kurį norite parodyti savo draugams. Vėlgi, dirbtinis intelektas šiuo atveju ateina į pagalbą.

Neprisijungusi prie virtualaus debesies, ši technologija rūšiuoja jūsų nuotraukas ir automatiškai joms priskiria tam tikras kategorijas bei žymas. Tad nuo šiol jūsų nuotraukų galerijoje – jokios betvarkės, o nuotraukų paieška bus paprastesnė nei bet kada iki šiol.

6 žingsnis: mėgaukitės sklandžiu darbu

Išmaniojo telefono veikimas priklauso nuo efektyviųjų komponentų ir tinkamo darbinės atminties išteklių valdymo. „Mūsų kompanija šiuo atveju pasirūpino abiem komponentais. „Huawei P20 Pro“ yra integruotas naujausias „Kirin 970“ procesorius, turintis 6 gigabaitus darbinės ir 128 gigabaitus vidinės atminties naudotojo duomenims saugoti. Dirbtinis intelektas, valdomas neuroninio procesoriaus, garantuoja sklandų darbą bei optimalų pajėgumų išnaudojimą net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose“, – tvirtina „Huawei“ atstovas.

Tai reiškia, kad kiekviename žingsnyje dirbtinis intelektas analizuoja naudotojo įpročius bei elgesį. Dirbtinio intelekto pagalba procesai, kurie yra nereikalingi, yra uždaromi, o laikinieji dokumentai pašalinami iš atminties.

„Tuo pačiu optimalus procesų valdymas užtikrina ilgesnį baterijos gyvavimo laiką. Todėl galima sakyti, kad dirbtinis intelektas tapo išeitimi pirkėjams garantuoti, jog mūsų produktai bus efektyvūs bei malonūs naudoti net ir po kelerių metų“, – priduria Yanfei.

Straipsnio kategorijos