Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Naujieji „Nokia“ išmanieji telefonai

Startuoja keturių naujų išmaniųjų ir atnaujinto kultinio telefono „Nokia 8110” pardavimai
Nuotraukos

2018.05.07.

„HMD Global“, „Nokia" telefonų namai, Lietuvoje pradeda 2018 metais atnaujintos telefonų linijos pardavimus. Pirmą kartą telefonai buvo pristatyti didžiuliame žiniasklaidai skirtame renginyje per MWC 2018 Barselonoje, kur jie buvo įvertinti dvidešimčia garbingų apdovanojimų. Naująją išmaniųjų telefonų liniją sudaro: „Nokia 1", „Nokia 6", „Nokia 7 Plus" ir „Nokia 8 Sirocco". Tikruoju žurnalistų numylėtiniu visame pasaulyje tapo atgimęs legendinis „bananas" – „Nokia 8110".

„Android One“ – tai nepriekaištingas „Android™“

Trys išmanieji iš naujosios linijos – „Nokia 8 Sirocco“, „Nokia 7 Plus“ ir atnaujintas „Nokia 6“ – prisijungė prie „Android ™“ šeimos, siūlydami aukštos kokybės programinės įrangos produktą, sukurtą „Google“. Vartotojai gaus tik reikalingas funkcijas ir programas, naudodamiesi paprasta ir intuityvia sąsaja, bei atidžiai parinktą iš anksto įdiegtų programų rinkinį. O dėl „Google Photo" užtikrinamos neribotos nemokamos erdvės saugoti aukštos kokybės nuotraukoms ir vaizdo įrašams, daugiau nebeteks ištrinti mėgstamų nuotraukų (tam reikalinga „Google“ paskyra ir prisijungimas prie interneto).

„Android™ One“ pastarųjų „Google“ inovacijų dėka visada bus apsaugotas dėl reguliarių „Android ™ Oreo“ saugos atnaujinimų ir garantuoto OS palaikymo dvejų metų laikotarpiu.

„Nokia 1“: žingsnis į priekį

„Nokia 1“ – tai pilnavertis išmanusis telefonas, prieinamas kiekvienam. Jis pasižymi ne tik patvariu korpusu ir ryškiu dizainu, bet ir aukštu operacinės sistemos našumu. „Nokia 1“ turi naujausią „Android Oreo™“ versiją (Go versija) bei visa, ko reikia pilnaverčiam darbui. „Android Go“ – tai operacinė sistema, skirta pradinio lygio išmaniesiems telefonams. Ji nuo įprastos „Android“ versijos skiriasi tuo, kad jos operacinė sistema yra optimizuota, taip pat parduotuvė „Google Play“ bei „Google“ programos buvo adaptuotos užtikrinti geriausią naudojimo patirtį. „Android Go“ ir „Go“ programos užima mažiau vietos bei išnaudoja mažiau srauto.

Su keturių branduolių procesoriumi, pagrindine 5 MP ir priekine 2 MP kamera, galimybe dirbti 4G ir „Dual SIM“ funkcija, „Nokia 1“ apjungia visa, kas yra patraukliausia funkcionaliuose, bet tuo pat metu prieinamuose išmaniuosiuose telefonuose.

Naudojant keičiamus „Xpress-on“ dangtelius, galima žaismingai atnaujinti išmaniojo telefono dizainą ir pridėti jam ryškių emocijų. Tvirti dviejų spalvų dangteliai, pagaminti iš polikarbonato, taip pat apsaugos išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir smūgių.

Išmanieji telefonai siūlomi raudonos bei mėlynos spalvos ir parduodami Lietuvoje už rekomenduojamą 94 Eur kainą. Ryškiai mėlynos, pilkos, geltonos ir rožinės spalvos keičiami „Xpress-on" dangteliai bus parduodami atskirai – „Nokia 1” „Xpress-on” Dual Pack (pakuotė su dviem dangteliais) kainuos 9,99 Eur.

Apdovanojimai, kuriuos gavo „Nokia 1“ išmanusis telefonas MWC 2018 metu:

Expert Reviews: Best of MWC 2018

Alphr: Best of MWC 2018

Android Central: 2018 MWC Top Pick

Naujoji „Nokia 6“: telefonas, kuriuo galite pasitikėti

Naujoji „Nokia 6“ – tai atnaujinta ir galingesnė praėjusių metų išmaniojo telefono modelio versija su naujomis funkcijomis, stebinanti savo ištvermingumu. Išmaniajame telefone integruoto „Qualcomm® Snapdragon™ 630“ procesoriaus dėka našumą pavyko padidinti 60 proc., užtikrinant nepriekaištingą įrenginio veikimą ir nuosaikų energijos suvartojimą. Naudojant didelės spartos baterijos įkrovimo funkciją, vos per 30 minučių galima įkrauti savo išmanųjį telefoną 50 proc. ir neprarasti ryšio. Išmaniojo telefono saugumą ir atnaujinimus užtikrins „Android Oreo™“ operacinė sistema.

Naujoji „Nokia 6“ išsiskiria patvarumu, jos korpusas yra ištekintas iš vientiso 6000 serijos aliuminio luito, ekranas apsaugotas itin atspariu stiklu „Corning® Gorilla® Glass“. Pagrindinė 16 MP kamera su ZEISS optika gali daryti 4K vaizdo įrašus ir kartu su priekine 8 MP kamera leidžia įamžinti ryškias gyvenimo akimirkas. Išmanusis telefonas taip pat palaiko dvipusio filmavimo režimą, filmuodamas abiem kameromis tuo pačiu metu – tai pravartu darant ryškius #Bothie.

Lietuvoje šį juodos, baltos arba mėlynos spalvos išmanųjį galima įsigyti už rekomenduojamą 279 Eur kainą. Siūlomi du „Nokia 6“ variantai: 3 GB operatyvinės atminties/32 GB vidinės atminties arba 4 GB operatyvinės atminties/64 GB vidinės atminties (ši versija Lietuvoje bus prieinama nuo gegužės pabaigos, rekomenduojama kaina – 329 Eur).

„Nokia 7 Plus“: elegantiškas našumas

Galinga „Nokia 7 Plus“ kamera ir ekranas, „Qualcomm® Snapdragon ™ 660“ procesorius, 4 GB operatyvinė atmintis ir baterija, galinti dirbti dvi dienas be įkrovimo – visa tai paverčia šį išmanųjį idealiu pasirinkimu gražaus ir kokybiško turinio kūrėjams.

Elegantiškas dizainas ir danga, kuri liečiant primena keramiką, suteikia telefonui išskirtinę išvaizdą. Be to, iš vientiso aliuminio luito išlietas korpusas su itin plonais 2,75 mm rėmeliais yra ypatingai tvirtas.

Patobulintas dvipusio fotografavimo režimas ir „Pro Camera“ funkcija kartu su didelio jautrumo ZEISS optika užtikrins puikią nuotraukų kokybę. Gyvenimo akimirkas paversti realistiškomis nuotraukomis leis dviguba pagrindinė kamera su 12 ir 13 MP matricomis arba 16 MP priekinė kamera. Dviguba pagrindinė kamera su ZEISS optika – tai ultra jautri 12 MP matrica, fotografuojanti plačiu kampu tiek prasto apšvietimo sąlygomis, tiek ir labai ryškioje šviesoje, taip pat papildoma 13 MP matrica su 2x optiniu priartinimu pravers tuomet, kai reikia būti arčiau fotografuojamo objekto.

„Nokia 7 Plus“ yra dviejų spalvų derinių – juodos/vario ir baltos/vario. Jis bus parduodamas Lietuvoje už rekomenduojamą 399 Eur kainą.

Apdovanojimai, kuriuos „Nokia 7 Plus“ išmanusis telefonas pelnė per MWC 2018:

Phone Arena: Best of MWC 2018

Trusted Reviews: Best of show for Nokia 7 Plus

Android Central: 2018 MWC Top Pick

„Nokia 8 Sirocco“: neįprastas telefonas įprastam gyvenimui

Atnaujintas „Nokia 8 Sirocco“ yra puikus išskirtinio meistriškumo ir inovacijų derinys. „Nokia 8 Sirocco“ fotoaparatas su ZEISS optika išsiskiria naujomis funkcijomis, taip pat nepriekaištinga akustika. Jis yra itin kompaktiškas, galingas ir tuo pat metu – gražiausias „Nokia“ išmanusis telefonas šiandien. „Nokia 8 Sirocco“ yra optimizuotas ir subalansuotas dideliam našumui – tai užtikrina 6 GB operatyvinė atmintis, 128 GB pagrindinė atmintis ir galinga mobilioji platforma „Qualcomm™ Snapdragon® 835“. Be to, tai pirmasis „Android“ išmanusis „Nokia“ telefonas, palaikantis bevielį įkrovimą Qi.

„Nokia 8 Sirocco“ korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kuris yra 2,5 karto stipresnis nei 6000 serijos aliuminis, o ekranas, apsaugotas „3D Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklu, gali atlaikyti bet kokius smūgius.

Kurti nuostabų turinį galima pasitelkus dvigubą kamerą su ZEISS optika – ultra jautrią plataus kampo pagrindinę silpnam apšvietimui ir papildomą, su 13 MP jutikliu ir dvigubu optiniu priartinimu. Naujasis „Pro Camera“ režimas leidžia lengvai redaguoti visus vaizdus – rankiniu būdu reguliuoti baltos spalvos balansą, fokusavimą, išlaikymą, šviesos jautrumą ir ekspoziciją. Pasirinkus paprastus arba sudėtingus nustatymus, rezultatą galima stebėti realiuoju laiku.

„Nokia 8 Sirocco“ bus parduodama Lietuvoje už rekomenduojamą 789 Eur kainą.

Apdovanojimai, kuriuos „Nokia 8 Sirocco“ telefonas pelnė MWC 2018 metu:

Android Central: 2018 MWC Top Pick

Tech Advisor: Top Pick

Android Authority: Best of MWC 2018

TechRadar: Best Smartphone

Android Headlines: Best of MWC 2018

Mr Mobile: 2018 MWC Top Pick

Digital Trends: Best of MWC 2018

HD Blog: Best Design

„Nokia 8110“: ryškioms asmenybėms

„Nokia 8110“ – tai kultinės legendos sugrįžimas. Kaip ir originalas, naujausia 4G palaikanti „Nokia 8110“ turi išlenktą slankųjį dangtelį ir visiškai tokį patį dizainą bei pasižymi šiam prekės ženklui būdingu patikimumu ir tvirtumu.

Telefone – pažįstama ir paprasta naudoti sąsaja: intuityvus lytėjimo mechanizmas, slankiklis, kuriuo galima priimti ir užbaigti skambučius.

„Nokia 8110“ idealiai tinka visiems, kurie nori naudotis paprastu telefonu su 4G arba turėti antrą atsarginį aparatą. Telefonas turi prieigą prie programų parduotuvės – su „Nokia 8110“ galima naudotis „Google“ žemėlapių asistentu, „Google“ paieška, „Facebook“ ir „Twitter“, el. paštu, sinchronizuoti kontaktus ir kalendorių su „Outlook“ ir „Gmail“. Kad veiktų greitai, „Nokia 8110“ įrengta „Qualcomm® 205“ mobilioji platforma.

„Nokia 8110“ bus prieinama Lietuvoje nuo birželio už rekomenduojamą 89 Eur kainą. Galima bus rinktis iš dviejų ryškių spalvų – tradicinės juodos ir bananų geltonos.

Visas sąrašas apdovanojimų, kuriuos „Nokia“ telefonai pelnė per MWC 2018:

1. Expert Reviews: Best of MWC 2018 („Nokia 1“)

2. Android Central: 2018 MWC Top Pick („Nokia 1“)

3. Alphr: Best of MWC 2018 („Nokia 1“)

4. Android Central: 2018 MWC Top Pick („Nokia 8 Sirocco“)

5. Tech Advisor: Top Pick („Nokia 8 Sirocco“)

6. Android Authority: Best of MWC 2018 („Nokia 8 Sirocco“)

7. TechRadar: Best Smartphone („Nokia 8 Sirocco“)

8. Android Headlines: Best of MWC 2018 („Nokia 8 Sirocco“)

9. Mr Mobile: 2018 MWC Top Pick („Nokia 8 Sirocco“)

10. Digital Trends: Best of MWC 2018 („Nokia 8 Sirocco“)

11. HD Blog: Best Design („Nokia 8 Sirocco“)

12. Phone Arena: Best of MWC 2018 („Nokia 7 Plus“)

13. Trusted Reviews: Best of MWC 2018 („Nokia 7 Plus“)

14. Android Central 2018: MWC Top Pick („Nokia 7 Plus“)

15. Gear Diary: Best of MWC 2018

16. Android Police: Best of MWC 2018

17. Fone Arena: Editor's Pick of MWC 2018

18. Fone Arena: Best Smartphone of MWC 2018

19. Gadget Match: Best of MWC 2018

20. Gadget Match: Best of MWC 2018

21. Gadget Match: Best of MWC 2018

22. Pocket-Lint: Best of MWC 2018

23. Pocket-Lint: Best of MWC 2018

24. Tech Advisor: Top Pick („Nokia 8110“ 4G)

25. Slashgear: Editor's Choice