Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ką daryti kai greitai prireikia pinigų?

Aptarkime svarbiausius greitojo kredito aspektus, kad Jūs viską žinotumėte prieš priimdami sprendimą.
Nuotraukos

2021.11.18.

Greitasis kreditas tai greitai suteikiama paskola trumpam laikotarpiui. Dažniausiai žmonės naudojasi populiaria finansavimo paslauga kai pritrūksta pinigų - sugenda skalbimo mašina, autotransportas, sudaužomas telefonas, po netikėtų išlaidų pritrūksta pinigų kitos paskolos įmokoms ir pan. Finansinės institucijos siūlo pagelbėti netikėtose situacijose, kai prireikia papildomų pinigų. Saldo saugus kreditas suteiks Jums reikiamą finansavimą per kelias minutes. Tačiau pirma aptarkime svarbiausius greitojo kredito aspektus, kad Jūs viską žinotumėte prieš priimdami sprendimą.

Į ką būtina atsižvelgti imant greitąjį kreditą?

Jei planuojate skolintis pinigus trumpam laikotarpiui būtinai įvertinkite savo šeimos finansines galimybes - ar galėsite laiku mokėti mėnesines įmokas. Pradelsus mokėjimus gali tekti mokėti delspinigius už kiekvieną dieną. Taip pat įvertinkite kokią sumą ir kokiam laikotarpiui norite pasiskolinti. Planuojant paimti nedidelę sumą, greitasis kreditas Jums puikiai tiks, bes norint didesnės nei 3000 sumos bei ilgesnio mokėjimo periodo - verta apmąstyti ilgalaikės vartojamosios paskolos ėmimo galimybę.

Kada verta imti greitąjį kreditą?

Pritrūkus nedidelės sumos naujam pirkiniu ar paslaugai, norint apmokėti gydymo arba remonto išlaidas. Susidūrus su netikėtomis finansinėmis problemomis šeimoje. Tokiais atvejais trumpalaikė greitoji paskola Jums gali pagelbėti. Taip pat jei žinote, jog gausite pinigus kelių savaičių bėgyje, o apmokėti reikia šiandien - tokiu atveju verta pasiskolinti ir išvengti papildomų rūpesčių ir tai yra daug geriau nei skolintis iš artimųjų ir draugų.

Kas gali gauti greitą paskolą?

Šios paskolų rūšies reikalavimai yra tokie patys kaip ir kitų finansavimo rūšių. Svarbiausi dalykai yra šie:

●       Asmuo turi būti pilnametis LR pilietis arba turėti leidimą gyventi šalyje;

●       Gauti pastovias ilgalaikes pajamas susijusias su darbo užmokesčiu arba kita finansine veikla (veikla pagal verslo liudijimą, individuali veikla, nuoma ir kt.);

●       Neturėti pradelstų įsiskolinimų;

●       Turėti sąskaitą viename iš Lietuvoje registruotų bankų;

●       Finansiniai įsipareigojimai negali viršyti 40% visų gaunamų pajamų (į rankas) per mėnesį.

Paminėjome svarbiausius iš jų, kilus klausimams su klientu susisieks vadybininkas ir paprašys patikslinti informaciją.

Kokie yra greitųjų paskolų skirtumai?

Tiesa sakant visos greitos paskolos yra vienodos, tik skiriasi jų išdavimo greitis priklausomai nuo kreditoriaus galimybių ir turimų resursų. Todėl renkantis finansavimo įstaigą atkreipkite dėmesį per kiek laiko jie patikrina paraiškas ir koks jų darbo laikas. Taip pat verta atsižvelgti ir į sutarties sąlygas, tokias kaip grąžinimas anksčiau laiko arba sutarties pratęsimo galimybė. Rinkitės patikimas kredito bendrovės vykdančias savo veiklą jau ne vienerius metus, arba turinčius atstovybių užsienyje - tai garantuoja stabilumą bei saugumą.

Kaip gaunama greitoji paskola?

Šiais laikais beveik visos kredito bendrovės siūlo greitas paskolas internetu. Klientui reikia pasirinkti norimą gauti sumą, grąžinimo laikotarpį bei užpildyti iš anksto paruoštą paraiškos formą nurodant savo asmeninę bei finansinę informaciją. Patvirtinus savo tapatybę telieka laukti kada bus priimtas sprendimas ir išmokėti pinigai. Kiekvienam klientui, atsižvelgus į jo gaunamas pajamas ir turimus įsipareigojimus, pateikiamas individualus pasiūlymas.

 Kodėl Saldo?

Saldo siūlo išskirtines ypač greitas finansavimo paslaugas. Inovatyvi automatinė kliento vertinimo sistema greitai patikrina asmens duomenis ir priima sprendimą taip paspartindama visą paraiškos tikrinimo procesą, o tai sutaupo begalę laiko klientams.

Saldo Finance turi daugiametės patirties ne tik Lietuvos bet ir Suomijos bei Švedijos paskolų rinkose. Įmonė taiko pačias naujausias informacines technologijas, kad suteiktų savo klientams pačias geriausias bei greičiausias paslaugas šalyje.