Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Internetinių parduotuvių kūrimas

Jūsų galimybė perkelti savo verslą į interneto erdves ir pritraukti dar daugiau pirkėjų ...
Nuotraukos

Internetinių parduotuvių kūrimas – tai Jūsų galimybė perkelti savo verslą į interneto erdves ir pritraukti dar daugiau pirkėjų, kurių vis dažniau renkasi patogų, greitą ir patikimą apsipirkimą internetu. IDST.lt siūlomos e-komercijos paslaugos pasižymi aukščiausia kokybe, kuri leis Jūsų el parduotuvės lankytojus džiuginti ne tik maloniu akiai dizainu bei jaukia aplinka apsipirkimui, tačiau patogia paieškos sistema, įvairiais moduliais ir kitais netradiciniais el. prekybos sprendimais.

Taigi, jei jau turite idėją, Jums beliko susirasti el. prekybos platformas kuriančius, prižiūrinčius ir įvairiausias modifikacijas puikiai įvaldžiusius profesionalus, galinčius užtikrinti, kad el. parduotuvė ir jos moduliai veiks be trikdžių ir leis sklandžiai apsipirkti Jūsų būsimiems pirkėjams. IDST.lt – čia geriausias Jūsų pasirinkimas, nes mes siūlome:

  • E-komercijos produktų kūrimą nuo A iki Z (el. parduotuvės, jų moduliai, papildiniai ir t.t.),
  • Jų priežiūrą, modifikavimą bei tobulinimą,
  • Unikalaus dizaino sukūrimą,
  • Patogios paieškos sistemos bei prekių lyginimo funkcijų diegimą,
  • Profesionalius patarimus visais e-komercijos bei internetinio marketingo klausimais – visą parą.

Pasirinkdami mus, galite būti ramūs, kad pasirinkote teisingai, ne tik dėl ilgametės mūsų patirties, tačiau ir dėl mūsų požiūrio į paslaugų tiekimą – jos visada atliekamos laiku, klientas įtraukiamas į kūrybinį procesą ir yra supažindinamas su visais atliekamais darbais – tai skatina pasitikėjimą vieni kitais ir gerina darbo našumą.

Kam delsti, jei jau šiandien galite pradėti naują gyvenimo etapą – prekybą internetu, kuris gali tapti Jūsų pagrindiniu darbu, o tokiu būdu, dirbti galėsite tiesiog namuose bei mėgautis tuo, jog esate pats sau viršininkas! IDST.lt kuriama e-komercija ir jos produktai, padės Jums įgyvendinti savo svajones greičiau, paprasčiau ir mėgautis aukščiausios kokybės el. parduotuvių platformomis!


Info