Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Interneto svetainių kūrimas

Svarbiausi interneto svetainių kūrimo niuansai
Nuotraukos

Svarbiausi interneto svetainių kūrimo niuansai
Kasdien sukariama tūkstančiai naujų interneto svetainių. Kad įveiktumėte milžinišką konkurenciją, privalote investuoti į kokybišką, patogų ir visus vartotojo poreikius atitinkantį tinklalapį. Siekdami sukurti efektyvią svetainę, turite įvertinti savo tikslinę auditoriją, įgyvendinti įmonės viziją ir pasiūlyti lankytojams originalių idėjų.

Svetainės struktūra ir lankytojai
Interneto svetainės kūrimas turėtų prasidėti aiškiai suvokus savo tikslus ir lūkesčius, t. y. atsakykite sau, kodėl rengiate svetainę ir ko iš tiesų siekiate. Kitas žingsnis – įvardyti savo lankytojus, t. y. kokiai auditorijai ketinate svetainę skirti ir kokią naudą jiems teiksite. Įvertinę šiuos faktorius, lengviau apsispręsite dėl svetainės dizaino ir turinio pateikimo. Skirkite laiko tinkamos strategijos paieškai – turite paskatinti lankytojus sugrįžti.

Dizainas
Svetainės dizainas turi sudominti lankytoją, prikaustyti jo dėmesį ir suaktyvinti jusles. Svarbiausia jūsų užduotis – sukurti išskirtinį ir funkcionalų dizainą, tačiau nepersistenkite. Interneto svetainių kūrimas turėtų būti paremtas informacijos ir grafikos derme, t. y. vaizdiniai elementai negali užgožti svetainės turinio. Be to, pernelyg apkrauta, itin spalvinga ir marga svetainė atrodys pigiai, nekels pasitikėjimo ir vargins lankytojų akis (nepamirškite, kad klientai domisi jūsų produkcija, o ne grafiniais elementais). Specialistai tvirtina, kad interneto svetainės dizainas vienu metu turėtų būti ir įsimintinas, ir paprastas naudoti, t. y. lankytojas turi lengvai pasiekti svarbiausią informaciją.
Vis didesnė auditorijos dalis naršo planšetiniais kompiuteriais ir mobiliaisiais telefonais, todėl siekdami geriausio rezultato, pritaikykite svetainę skirtingiems įrenginiams, pasirūpinkite aiškiu turiniu ir nesudėtinga navigacijos sistema. Be to, suderinkite svetainės dizainą su turinio valdymo sistema.

Svetainės talpinimas serveryje
Jei norite, kad svetainė būtų matoma, patalpinkite ją serveryje, kuris užtikrins tinkamą tinklalapio pasiekiamumą. Čia bus reikalingas tinklalapio domenas. Šiandien galite rinktis iš plačios įmonių, teikiančių domeno nuomos paslaugas, pasiūlos. Domeną rinkitės įvertinę jo kainą, paslaugų kompleksą ir būsimo verslo perspektyvas.

Reklama ir optimizavimas paieškos sistemoms
Jei norite džiaugtis didžiausiu lankytojų srautu, jums bus būtinos profesionalios svetainės optimizavimo paslaugos ir tinkamai plėtojama reklamos rinkodara. Objektyviai įvertinę savo tinklalapio viziją, rinkitės visus jūsų lūkesčius atitinkančią reklamos priemonę, pvz., jei kuriate naujų galimybių verslą, t. y. siūlote dar neišbandytas paslaugas ar naujas prekes, investuokite į reklamą ir supažindinkite lankytojus su nauja produkcija, tačiau jei atidarėte drabužių parduotuvę ar užsiimate kitu itin populiariu verslu, jums bus reikalingos SEO paslaugos, padėsiančios pranokti konkurentus. Tinkamai atlikta optimizacija leis džiaugtis aukštomis pozicijomis pirmuosiuose populiariųjų paieškos sistemų (pvz., „Google“ ar „Yahoo“) puslapiuose.

Svetainės administravimas
Nepamirškite rūpintis savo svetaine – nuolatos atnaujinkite jos turinį, keiskite paveikslėlius, siūlykite naujus akcijinius pasiūlymus ir bendraukite su lankytojais. Rinkodaros specialistai tvirtina, kad tinkamai administruojamo tinklalapio turinys turėtų būti atnaujinamas bent kartą per savaitę, be to, privalote populiarinti savo svetainę internetiniuose dienoraščiuose ir socialiniuose tinkluose. Taip ne tik pritrauksite didesnį lankytojų srautą, bet ir įrodysite savo profesionalumą.


Info