Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Šiandien išorinių kietųjų diskų pasiūla yra nepaprastai didelė, todėl kompiuterinės technikos specialistai parengė patarimų gidą, kuris padės išsirinkti tinkamą variantą.
„Sony“ pristato du naujus belaidžių ausinių modelius – kompaktiškąsias „WF-XB700“ su išryškintais žemais dažniais ir patogiąsias „WH-CH710N“ su geriausia savo klasėje triukšmo slopinimo technologija.
„Sony“ pristato naujos kartos savo populiariosios „1000X“ ausinių serijos modelį – belaides ausines „WF-1000XM3“ su viena geriausių rinkoje triukšmo slopinimo technologijų.
Daugeliui kyla klausimas ar „JBL GO 2“ yra pranašesnis modelis lyginat su savo pirmataku?
Straipsniai
Kinų kompanijos „Lenovo“ inžinieriai 2014 metus pasitiko nemažindami kūrybinio darbo apsukų ir savo produkcijos gerbėjus nustebino iš karto keliomis naujovėmis
Kuris iš tikrųjų pritaikytas Jūsų poreikiams? Koks įrenginys tinkamiausias darbui, žaidimams, filmų peržiūrai, knygų skaitymui?
Procesorius, vaizdo plokštė ...
Prieš daugiau nei metus laiko keli ką tik studijas baigę jaunuoliai pastebėjo, kad daugelis įmonių, aktyviai besinaudojančių „Facebook”, neturi galimybių...
Kaip ir visada, prieš perkant svarbu susigalvoti kam monitorius skirtas, numatyti pinigų sumą, palyginti kelis panašius modelius ir t.t.
Neverta rinktis naujo monitoriaus vien pagal tai, jog kompiuteris turi tik VGA išėjimą ...
Kas nemėgsta nemokamo bevielio interneto ryšio? Nors tokiu naudojamės dažnai, retai kada tesusimąstome, kaip jis funkcionuoja.
Kompanija „Gigabyte“, kuri puikiai žinoma kaip pagrindinių plokščių gamintoja, braunasi ir į kitus segmentus.
Kompiuterių rūšys
Įvairių prietaisų aprašymuose minimos jungtys – USB, HDMI, S-Video, RCA ir panašiai