Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Lietuvių idėja: sukurtas nuotolinis „Facebook” fanų skaičiuoklis

Prieš daugiau nei metus laiko keli ką tik studijas baigę jaunuoliai pastebėjo, kad daugelis įmonių, aktyviai besinaudojančių „Facebook”, neturi galimybių...
Nuotraukos

Prieš daugiau nei metus laiko keli ką tik studijas baigę jaunuoliai pastebėjo, kad daugelis įmonių, aktyviai besinaudojančių „Facebook”, neturi galimybių meilę savo fanams atvirai pademonstruoti už populiariausio pasaulyje socialinio tinklo ribų.

Taip kilo idėja sukurti unikalų „Facebook” fanų skaičiuoklį, kuris gatvėse, prekybos centruose ar sunkiai prieinamose vietose leistų verslo segmentui pasididžiuoti savo turimų fanų skaičiumi, taip išreiškiant jiems padėką už prisijungimą.

Po pusmečio kūrimo LIKEBOX išvydo dienos šviesą ir tapo vienu pirmųjų pasaulyje socialinių įrankių, kurie „Facebook” fanų skaičių realiu laiku atvaizduoja už šio socialinio tinklo ribų – bet kurioje pasirinktoje vietoje, kurioje yra interneto ryšys.

Restoranai, barai, naktiniai klubai, drabužių ar maisto parduotuvės, pradėjusios naudoti šį unikalų prietaisą, pastebėjo, jog lankytojus tai paskatino prisijungti prie nurodyto puslapio fanų bendruomenės. “LIKEBOX” tiesiog sukelia norą matyti fanų skaičiaus padidėjimą, spaudžiant Patinka, o tiems klientams, kurie nėra fanai, sukelia norą jais tapti.

Vieni pirmųjų Lietuvoje „LIKEBOX“ įsigijo „Mūzikos rūsys”. Baro vadybininkė teigė, jog: „Vos atsiradus LIKEBOX, jis iškart sužadino žmonių smalsumą. Juos domino besikeičiantys skaičiai, prisijungimai prie puslapio fanų šoktelėjo akimirksniu”.

LIKEBOX ne tik padeda lengviau didinti fanų gretas, bet ir yra labai lengvai naudojamas. Tiesiog reikia prijungti jį prie kompiuterio, naudojant LAN tinklo laidą, bei sukonfigūruoti belaidį ryšį. Tuomet atjungti laidą ir „LIKEBOX““ pradeda veikti belaidžiu ryšiu. Jis atvaizduoja fanų skaičių realiu laiku, atsiradus naujiems fanams jis automatiškai atnaujina duomenis. Tai yra puiki galimybė parodyti žmonėms, kiek fanų tam tikra įmonė turi esamu laiku.

www.technologijos.lt