Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Sukurta visiškai kitokia klaviatūra su 319-a klavišų

Ar esate kada nors pritrūkę papildomų klavišų klaviatūroje?
Nuotraukos

Ar esate kada nors pritrūkę papildomų klavišų klaviatūroje? Panašu, kad projektuotojas Sorin Neica iš Pensilvanijos jų pasigedo ir sukūrė savo klaviatūrą, kuri turi net 319-ą atskirų klavišų. Tai ne šiaip sau rašymui skirta klaviatūra, pastaroji suprojektuota būtent „Photoshop“ programos meistrams, o esantys klavišai skirti įvairioms šios programos funkcijoms.

Kaip teigia Sorin Neica, „Photoshop“ programoje yra 372 svarbiausi įrankiai, o visus juos galime įjungti 299-iais klavišais. Klaviatūra, kuri buvo pavadinta „Keyboard-S“, taip pat turi papildomus 20 klavišų, kuriuos galime nusistatyti pagal savo norus. Pats įrenginys yra 39×30 cm dydžio.

Su šia klaviatūra naudotis „Photoshop“ programa bus ypač lengva. Visi reikiami įrankiai bus prieš vartotojų akis, tereiks pasirinkti norimą funkciją ir ja naudotis. Naudojantis įprastine klaviatūra, norint paspausti kažkokią kombinaciją, dažnai prireikia dviejų rankų, o tai reiškia, kad atitraukiame ranką nuo pelės. Su šia nauja technologija, tokia problema bus išspręsta.

 

Kol kas Sorin Neica ir jo komanda užsibrėžė surinkti $185,280. Surinkus šią sumą, buvo pažadėta, kad klaviatūros bus masiškai gaminamos ir pasieks prekybos vietas. Jei pavyktų surinkti $350,000, tuomet būtų gaminamos bevielės klaviatūros, kurioms prijungti nereikės jokių laidų. Na ir jei žmonės paaukotų $550,000, tuomet būtų galima džiaugtis klaviatūromis iš aliuminio.

Kol kas komandai pavyko surinkti tik $7,834, tačiau komanda entuziazmo nestokoja ir tiki savo sėkme.


www.technologijos.lt