Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Po akademijos vėliava buria Lietuvos derybininkų bendruomenę

Šį rudenį startuoja Emotikos derybininkų akademija, skirta patyrusiems derybininkams.
Nuotraukos

2020.08.28.

Šį rudenį startuoja  Emotikos derybininkų akademija, skirta patyrusiems derybininkams. Metų trukmės programoje, paremtoje Harvardo derybų mokyklos principais ir metodais, pagrindinis dėmesys bus teikiamas derybinių įgūdžių treniruotėms, o pridėtinę vertę akademijos sumanytojai ketina kurti burdami Lietuvos derybų profesionalų bendruomenę.

Emotikos derybininkų akademijos įkūrėjai ir lektoriai – dešimtmečių patirtį sukaupę derybų treneriai ir praktikai Darius Pietaris ir Dainius Peldžius – sako, kad vis dažniau kelias dienas trunkančiuose mokymuose tenka sutikti stiprių ir pažangių derybininkų, kurie nori mokytis daugiau, giliau, įvairiau, turiningiau diskutuoti ir atlikti sudėtingesnes užduotis. 

„Tokiems derybininkams baziniuose mokymuose būna per ankšta, todėl idėja sukurti programą pažengusiems profesionalams buvo jau kaip reikiant pribrendusi,“ – pradžią prisimena Dainius Peldžius, pardavimo pajėgų gydytojas, stebėjęs, tyrinėjęs ir padėjęs stiprinti derybinius raumenis daugiau nei penkiems tūkstančiams profesionalų.

„Visada tikiu, kad profesionalai laimi prieš mėgėjus, o kad būtume ir išliktume profesionalūs – turime mokytis. Taip pat ir derybų: tiek kaip dalyko, tiek kaip įgūdžio. Man patinka pavyzdys iš sporto srities: koks bebūtų geras krepšininkas, jis vis tiek dukart per dieną ateina į treniruotę. Taip ir derybose: jei aš nesimokau, bet į derybas atėjusi kita pusė mokosi – tai mano šansai mažėja,“ – tvirtina akademijos sumanytojas Darius Pietaris.

Akademiją inspiravusi idėja Dariaus galvoje sukosi jau ne vienerius metus: suburti Lietuvos derybų profesionalus į vieną bendruomenę, skirtą dalintis, augti ir auginti. Ne atsitiktinai 12 mėnesių trukmės akademijos programa primena treniruočių stovyklą, orientuotą į pažengusius derybininkus. 

„Tuos, kurie žino, su kuo valgoma druska, apie derybas numano ne iš knygų, o iš realių savo praktinių derybinių situacijų. Ir savo kailiu yra patyrę, kad nesusitarimo ar prasto susitarimo kaina gali būti labai didelė,“ – sako Dainius Peldžius.

Stiprioje profesionalų grupėje ant derybų tatamio galės treniruotis panašaus meistriškumo derybų profesionalai, turintys progą susirungti su savęs vertais derybų partneriais. 

„Kiekviena bendruomenė yra kolektyvas, kurį sieja bendri interesai, o tikslas – sinergija. Tikiu, kad dauguma turime norą būti geresniais tame, ką darome, iš ko gyvename. Galime to siekti individualiai arba kartu su bendraminčiais. Mūsų patirtis sako, kad taip lengviau, įdomiau, greičiau ir prasmingiau,“ – tvirtina akademijos sumanytojai.

Akademijos organizatoriai žada intensyvią ir nelengvą programą, kurios metu treniruodamiesi auditorijose, dalyvaudami vakarinėse ir individualiose sesijose bei atlikdami užduotis Emotikos e. trenerio platformoje, dalyviai kilstelės savo įgūdžius į kitą lygį. 

„Kažkodėl kartais klaidingai įsivaizduojame, kad mokymasis yra tik žaidimas ir malonumas. Bet tam, kad susiformuotų įgūdis, vien to, kas lengva, nepakanka. Mokytis iš tiesų yra sunku: mes klystame, mums nepavyksta, kartais apima nerimas ar susierzinimas – tai neišvengiama ir normali mokymosi proceso dalis. Tik tokiu būdu žmogus, jaučiantis, kad išties nemažai žino ir moka, galės užkopti ant naujo savo galimybių laiptelio ir tapti geresniu derybininku,“ – įsitikinęs Darius Pietaris, kviesdamas mesti iššūkį sau ir kolegoms – ir prisijungti prie buriamos Lietuvos derybininkų bendruomenės.