Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Litexpo“ išrinkti geriausi Lietuvos komerciniai automobiliai

Po daugybės bandymų, skaičiavimų ir ekspertų svarstymų, pirmą kartą rinkimų istorijoje išrinktas ne vienas, o net keli nugalėtojai.
Nuotraukos

2020.09.07.

Šeštadienį, rugsėjo 5-ąją, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, iškilmingai paskelbta, kas nugalėjo 2020-ųjų Lietuvos komercinio automobilio rinkimuose. Po daugybės bandymų, skaičiavimų ir ekspertų svarstymų, pirmą kartą rinkimų istorijoje išrinktas ne vienas, o net keli nugalėtojai.

Kaip aiškino Valdas Valiukevičius, rinkimus organizuojančio Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas ir rinkimų komisijos narys, toks sprendimas gimė supratus, kad konkurse dalyvaujantys automobiliai – pernelyg skirtingi, tad vieno nugalėtojo būti negali.

„Nusprendėme, kad neverta lyginti skirtingų „svorių“ automobilių, todėl šiemet nusprendėme rinkti net keletą nugalėtojų“, – kalbėjo jis.

Metų forgonu tapo „Renault Master“, o „Metų pikapo“ nominacija įteikta „Ford Ranger“. „Metų komercinis vienatūris“ apdovanojimas skirtas „Peugeot Partner Dangel 4x4“.

Dar du apdovanojimai skirti išskirtiniams rinkimų dalyviams: „Ateities vizija“ paskelbtas elektrinis „Renault Master Z.E.“, „Metų alternatyva“ – gamtinėmis dujomis važiuojantis „Iveco Daily CNG“, o kaip „Metų debiutas“ įvertintas „Toyota Proace City Verso“.

„Kasmet bandydami komercinius automobilius susiduriame su faktu, kad sunkiasvoriai nebėra tiek toli nuo lengvųjų automobilių – jie tampa vis manevringesni, patogesni, juos kuriant galvojama apie vairuotojų komfortą, net ir įrangos galimybės bene tokios pat plačios“, – pastebėjo Vitoldas Milius, Lietuvos komercinio automobilio rinkimų komisijos narys.

Lietuvos komercinio automobilio rinkimus Lietuvos žurnalistų autoklubas organizuoja kas dvejus metus, nuo 2016-ųjų. Šių metų rinkimuose dalyvavo aštuoni skirtingi Lietuvos rinkoje per pastaruosius dvejus metus pasirodę modeliai.

Rinkimuose šiemet buvo vertinami šie modeliai (abėcėlės tvarka):

1.    „Ford     Ranger“     
2.    „Iveco     Daily“
3.    „Mitsubishi     L200“     
4.    „Peugeot Partner Dangel 4×4“     
5.    „Renault Master“     
6.    „Renault Trafic“     
7.    „Renault Master Z.E.“     
8.    „Toyota Proace City Verso“

Vytauto Pilkausko nuotraukos