Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pykinimą ir vėmimą gali sukelti tiek fiziologinės, tiek psichologinės priežastys.
Sužinosite kokiu tikslu atliekamas šis tyrimas, ką reiškia neigiamas rezultatas bei kodėl rezultatai gali skirtis kiekvienoje laboratorijoje.
Nejudrumas atsiliepia ne tik mūsų svoriui ar sportinei formai, tačiau ir sąnariams, kurie apie save primena tiek įvairiais skausmais, tiek ir bendru sąstingiu.
Pamiršau, nespėjau, neturiu, laiko ar jau per vėlu – dažni atsakymai, kai pasiteiraujama, ar skiepijamasi nuo erkinio encefalito.
Straipsniai
Su­tri­ku­siam re­gė­ji­mui ko­re­guo­ti dau­gy­bė žmo­nių šian­dien nau­do­ja kon­tak­ti­nius lę­šius. Of­tal­mo­lo­gai pers­pė­ja: ne­tin­ka­mi lę­šių ne­šio­ji­mo įpro­čiai ga­li su­kel­ti rim­tų akių svei­ka­tos prob­le­mų.
Vartomės nuo vieno ant kito šono, keičiame rankų padėtį, taisome antklodę, maigome išmanųjį telefoną, nusprendžiame paskaityti, vėl bandome užmigti ir… ir nieko...
Paklausta, ar gripu sunegalavo bent vienas skiepytas nuo gripo vaikas, gydytoja atsakė neigiamai
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) doktorantės Linos Šiaudvytytės disertacijos darbas jau dabar sukėlė tikrą sąmyšį medicinos pasaulyje.
Antsvoris į žmogaus gyvenimą atneša daug problemų: nepatrauklią išvaizdą, širdies ir kraujagyslių ligas: hipertenziją, aritmijas, krūtinės anginą, padidėjusį „blogojo“ cholesterolio kiekį kraujyje, endokrininės sistemos ligas...
Žiemą reiktų pasisaugoti – atsargiai vaikščioti slidžiu keliu ir užsiiminėti sportu
Nusičiaudėti vienu mėginimu pavyksta ne visada. Yra žmonių, kuriems nusičiaudėti vienu mėginimu nepavyksta beveik niekada ...
Kodėl Ajurveda tokią didelę reikšmę skiria maisto skoniams? Kas atsitinka, jei kokio nors skonio žmogus su maistu negauna?
Sirgti pradeda nusilpęs organizmas, todėl susirgus reikėtų pirmiausiai stiprinti imuninę sistemą
Masažas yra puiki priemonė daugeliui susirgimų, chroniškam nuovargiui, apatijai, miego sutrikimams bei streso padariniams gydyti, organizmo imuninei sistemai stiprinti