Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pykinimą ir vėmimą gali sukelti tiek fiziologinės, tiek psichologinės priežastys.
Pamiršau, nespėjau, neturiu, laiko ar jau per vėlu – dažni atsakymai, kai pasiteiraujama, ar skiepijamasi nuo erkinio encefalito.
Kokios jų paslaptys ir ką reikėtų daryti, norint prilygti daugelyje madų žurnalų išgirtam prancūzių grožiui?
Daugelis žmonių net nežino, jog turi šią infekciją, o jos pasekmės ne visada yra lengvai išgydomos.
Straipsniai
Mažiausiai serga, regis, Vilniaus, Kauno ir Šalčininkų gyventojai ...
Olandų mokslininkai nustatė, kad pacientams, sergantiems kraujagyslių ligomis, žemas diastolinis (DKS) kraujospūdis ir vidutinis arterinis kraujospūdis (AKS) susiję su greičiau progresuojančia smegenų subkortikaline atrofija. Esant aukštesniems rodikliams, taip pat kraujospūdį mažinant laipsniškai, smegenų atrofija progresuoja lėčiau.
pie 32 milijonams moterų pasaulyje nėštumo metu nustatoma anemija. Dažniausia jos priežastis – geležies deficitas kraujuje. Geležies deficitas turi įtakos nėštumo išeitims bei vaisiaus vystymuisi.
Aplink mus sklando daug mitų ir gandų apie tai, kas sukelia vėžį ...
Apie šių metų akciją, pasiektus tikslus ir džiuginančias tendencijas pasakoja VšĮ Nacionalinio kraujo centro ryšių su visuomene specialistė Jūratė Vaidelienė
Naujausiame mokslinio žurnalo „Neurology“ (liet. „Neurologija“) numeryje pristatomas tyrimas, kurio autoriai teigia, jog žmonėms, kuriems pasireiškia insulto simptomai, net ir nepatyrus galvos smegenų pažeidimo gresia atminties ir mąstymo sutrikimai.
Perkantiesiems kompensuojamuosius vaistus vaistininkas privalo siūlyti atitinkamus vaistus už mažiausią kainą
Įgėlus bitei, pasak E. Kukaitienės, būtina ištraukti geluonį
Graikiniai riešutai ne tik mažina cholesterolio kiekį kraujuje. Širdies ir kraujagyslių ligų riziką jie veikia ir kitais būdais, teigia amerikiečių mokslininkai žurnale „Journal of Nutrition“.
Krūties vėžys – dažna onkologinė moterų liga Lietuvoje ir kitose šalyse