Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

„Eurovaistinėje“ nuo šiol užtenka nuolaidų kortelės nuotraukos, pačią kortelę galite palikti namuose

Į klientus orientuotas vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ sprendžia nuolaidų kortelių turėjimo su savimi problemą ir kviečia klientus jas tiesiog nusifotografuoti ir palikti namuose.
Nuotraukos

2019.10.04.

Į klientus orientuotas vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ sprendžia nuolaidų kortelių turėjimo su savimi problemą ir kviečia klientus jas tiesiog nusifotografuoti ir palikti namuose. Nuo šiol visose tinklo vaistinėse bus galima tiesiog telefone parodyti lojalumo kortelės nuotrauką.

Vaistinių tinklo valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad tai mažas, bet kasdienos rutiną palengvinantis sprendimas.

„Kalbame ne tik apie mūsų pačių lojalumo kortelę, vaistinėse kolegos aptarnauja daugybę draudimo kortelių, bendrųjų nuolaidų kortelių. Nuo šiol užteks parodyti aiškiai nufotografuotą vaizdą ir mūsų skaneriai atpažins kodą. Šio patogumo pasiteiravo jaunesnio amžiaus mūsų klientai, kurie įpratę nešiotis tik telefoną ir jo pagalba ne tik gauti geresnes sąlygas, bet ir atsiskaityti“, - sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Įmonė kaip tik nuo šio mėnesio įsidiegė ir apmokėjimą „MoQ“. Bendrovės rinkodaros vadovas Tomas Nemūra sako, kad pirkinių su „MoQ“ krepšelis gausiai pasipildys medicinos, grožio ir higienos prekėmis.

„Pastebime, kad „MoQ“ programėlės naudotojai – jų skaičius viršijo 112 tūkst. – palankiai vertina patirtį už kasdienius pirkinius tiek internetu, tiek ir fizinėse prekybos vietose atsiskaitant išmaniuoju telefonu. Džiugu, kad mobilieji mokėjimai įsitvirtina ne tik „Eurovaistinės“ e-parduotuvėje, bet ir 277 vaistinėse visoje Lietuvoje. Pirkinių su „MoQ“ krepšelis gausiai pasipildys medicinos, grožio ir higienos prekėmis,“ – sako „MoQ rinkodaros vadovas.

Primenama, kad kartu su kortelės nuotrauka vaistinės darbuotojas gali paprašyti parodyti asmens dokumentą. 

Straipsnio kategorijos