Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Jonizuotas šarminis vanduo

Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti
Nuotraukos

Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.

Jonizuotas šarminis vanduo yra viena iš didžiausių sveikatos profilaktikos priemonių bei technologijos stebuklų, tačiau jis dar daug kam nežinomas. Jonizuotas vanduo yra stiprus antioksidantas tiekiantis į jūsų kūną milžinišką kiekį deguonies. Jis yra labai šarminis, todėl padeda neutralizuoti ir išvalyti rūgštines atliekas iš jūsų kūno, kurios gali paskatinti ligas. Jonizuoto vandens molekulių grupės yra “sumažintos” (nuo 12 iki 5 klasterių (gaunamas struktūrizuotas vanduo)) , todėl jis yra ”skystesnis”. Šarminis vanduo, lengviau nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu. Be to, jonizuotas šarminis vanduo yra žymiai skanesnis nei paprastas vanduo iš čiaupo.

Vanduo – gyvybės pagrindas. Mūsų organizme vandens yra apie 70%. Nuo to, kokių savybių, kokį vandenį geriame tiesiogiai priklauso mūsų sveikata.

Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų , unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus” vandens jonizatoriuje, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis ir rūgštinis vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvius – oksidacinį- redukcinį potencialą (ORP) . Tokių savybių vanduo yra artimas organizmo skysčiams, kaip kraujas, limfa, tarpląstelinis skystis. Todėl jonizuotas vanduo iš karto pripažįstamas “saviškiu” ir įsijungia į organizmo veiklą, šalina ląstelių energetinius sutrikimus.


Šarminės medžiagos, neutralizuodamos rūgštines atliekas, organizmą valo, o rūgštinės – sudaro sąlygas organizmo rūgštėjimui ir užterštumui rūgštinėmis atliekomis.

Geros sveikatos, ilgaamžiškumo paslaptis glūdi organizmo sugebėjime neutralizuoti ir atsikratyti šių atliekų.

Nenuostabu, kad tokiose išsivysčiusiose šalyse, kaip Japonija, Pietų Korėja kas penkta šeima vartoja jonizuotą vandenį, jis plačiai taikomas didžiausiose šalies klinikose tiek profilaktikai, tiek ir įveikiant įvairius susirgimus. Tai gamtos produktas, išjudinantis organizmo gyvybines galias .

  • Jonizuoto vandens panaudojimo sritys:

    • Jonizuotas šarminis vanduo padeda neutralizuoti rūgštinę organizmo terpę.
    • Jonizuotas šarminis vanduo, veikdamas kaip antioksidantas, neutralizuoja perteklinių laisvųjų radikalų poveikį.
    • Jonizuotas šarminis vanduo padidina probiotinių bakterijų Lactobacillus kiekį ir pagerina fermentaciją.
    • Sumažinamas vandens molekulių struktūros (H2O molekulių grupės) dydis. Jos lengviau įsisavinamos geriant vandenį ir padeda skatinti medžiagų apykaitą, stabdant senėjimo procesus, išlaikant jaunystę ir puikią sveikatą.
    • Jonizuotame šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame vandenyje; šis mineralų kiekis visiškai patenkina organizmo mineralų reikmes.
    • Rūgštinis vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl gali būti naudojamas grožio salonuose, veido prausimui ir dezinfekcijai.


Pagrindinės šarminio vandens savybės:


1. Natūralus antioksidantas

NEIGIAMAS ORP (-150…-250 mV) - nusako, kad šarminiame vandenyje yra laisvų elektronų, t.y. elektronų, kurie gali būti atiduodami. Ši savybė labai efektyviai pasireiškia neutralizuojant ypač žalingą laisvųjų radikalų poveikį.

Kaip žinoma, laisvieji radikalai – tai molekulių dalys, kurioms trūksta vieno elektrono. Tai peroksidai, deguonies molekulės be vieno elektrono ir kt. Jie natūraliai susidaro organizme vykstant medžiagų apykaitos reakcijoms. Tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, naikina išsigimusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Laisvieji radikalai, norėdami gauti trūkstamus elektronus, nenutrūkstamai atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, taip pažeisdami atskirų ląstelių, organų normalią veiklą ir sukeldami įvairius susirgimus. Gali prasidėti nekontroliuojamos cheminės reakcijos, skatinančios patologinę būseną, onkologinių ir kitų susirgimų vystymąsi

Geriant šarminį vandenį, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį, kuriuos prisijungia laisvieji radikalai. Dėka šių šarminio vandens antioksidantinių savybių yra apsaugomos sveikosios ląstelės, stiprinama organizmo imuninė sistema.


2. Šarmina organizmą

ŠARMINĖS pH REIKŠMĖS 8,5 – 9,5 labiausiai atitinka organizmo vidinės terpės parametrus. Taip jau esame surėdyti, kad organizmo terpė ir vidiniai skysčiai, išskyrus skrandžio rūgštį, yra lengvai šarminiai. Naujagimio organizmas ir kraujas (pH = 7,45) yra labiausiai šarminiai. Deja, augant ir vystantis, organizmas neišvengiamai rūgštėja, kraujo šarmingumas mažėja, rūgštinių atliekų sankaupos ir su tuo susijusių susirgimų rizika didėja. Rūgštingumo sumažinimui reikalingus šarminius mineralus organizmas gali gauti tik su maistu ir išgeriamais skysčiais.

Šarminiame vandenyje, kaip ir nusako pats pavadinimas, be hidroksilo jonų yra ir rūgštinių atliekų neutralizavimui reikalingi šarminių metalų (kalcio, magnio, kalio, natrio) jonai, kuriuos organizmas geriausiai įsisavina. Jame nėra vandenyje ištirpusių druskų rūgštinių jonų (chloro, sieros, fosforo ir kt.), kurie „nukeliauja” į rūgštinį vandenį. Todėl profilaktiškai kasdien geriant šarminį vandenį, organizmas gauna pakankamą šarminių mineralų kiekį, palaikoma organizmo šarminė terpė, mažinamas organizmo rūgštėjimas ir taip stiprinamas organizmo atsparumas ligoms.


3. Tiesiogiai įsisavinamas

MAŽESNI MOLEKULINIAI DARINIAI. Šarminio vandens molekulės yra susijungusios į gerokai mažesnius (5-6 molekulės) darinius nei paprasto geriamo vandens (10 – 13 molekulių). Todėl šarminis vanduo iš karto praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. (organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos !) Tokių savybių vanduo daug efektyviau, nei paprastas, prasiskverbia į audinius, šalina žarnyne susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, tirpina ir sunkiausiai pasiekiamus toksinus. Šarminis vanduo labai efektyviai neutralizuoja, suskystina organizme susikaupusias rūgštines atliekas, kurios lengvai pašalinamos per inkstus.


4. Takesnis

MAŽESNIS PAVIRŠIAUS ĮTEMPIMAS. Šarminio vandens paviršiaus įtempimas beveik du kartus mažesnis, nei vandentiekio. Tai reiškia, kad šarminis vanduo yra takesnis, „drėgnesnis”. Prisiminus, kad kraujas tai 90% vandens, nesunku suprasti, kad organizmą aprūpinant pakankamu šarminio vandens kiekiu, kraujas tampa skystesnis. Tai labai svarbi savybė, nes organizmui rūgštėjant, kraujas tirštėja, blogėja kraujo apytaka, iškyla kraujo krešulių susidarymo grėsmė. Geriant šarminį vandenį, kraujas natūraliai skystėja.


5. Daugiau deguonies

PADIDINTAS DEGUONIES KIEKIS. Šarminiame vandenyje vyrauja neigiami OH- jonai t.y. jame randasi vienintelis vandens molekulėje esantis deguonies atomas. Taigi, ir geriant šarminį vandenį, į organizmą patenka papildomai deguonies. Kur deguonis, ten ir gyvybė, energija. Medžiagų apykaitos vyksmas labai priklauso nuo to, kokioje aplinkoje, esant pakankamai deguonies ar jo trūkstant, vyksta šie procesai. Trūkstant deguonies, angliavandeniai nepilnai skyla, vyksta rūgimo procesas. Tai labai svarbu, įvertinant, kad vėžys vystosi tokiomis sąlygomis, kai medžiagų apykaita vyksta mažai deguonies turinčioje terpėje, formuojančioje stipriai rūgštinę aplinką.

Pastaruosius 30 metų pasaulį stebina įspūdingi Japonijos, Pietų Korėjos gyventojų sveikatingumo rodikliai. Šiose šalyse diegiamos modernios vandens biologinių rodiklių ir jo kokybės gerinimo technologijos. Japonijoje beveik kas penkta šeima kasdien vartoja šarminį vandenį. Kiekvienais metais ši milžiniška vartotojų grupė padidėja dar milijonu. Japonijoje ir Pietų Korėjoje yra nemažai ligoninių, kuriose vietoj brangių vaistų ir antibiotikų, dažnai naudojamas ir šarminis ir, baktericidinėmis savybėmis pasižymintis, rūgštinis vanduo.

Ypač pažymėtina, kad šioje sveikatos revoliucijoje varomoji jėga yra ne vaistų kompanijos ar medicinos įstaigos, o patys žmonės, kurie ir renkasi, kaip rūpintis savo sveikata.


Informacijos šaltinis: www.burbuliukas.lt