Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Saulės akinių mada šį sezoną išgyvena tikrą revoliuciją: jeigu dar visai neseniai visi buvome pamišę dėl avangardo, pompastikos ir įspūdingų dekoratyvinių elementų, tai vasarą dairysimės žymiai nuoseklesnių ir ilgaamžiškesnių modelių.
Karantino metu nuo ilgo žiūrėjimo į ekranus – tiek darbo reikalais, tiek laisvalaikiu – galime pajusti, kad akys sausėja, pavargsta, matomas vaizdas tampa ne toks ryškus.
Karantino metu vizitai pas gydytojus apriboti, todėl turime saugotis ne tik virusų, bet ir sumažinti bet kokią riziką susidurti su kitomis sveikatos problemomis.
Ar susimąstėte, koks tai didžiulis iššūkis akims?
Straipsniai
Šių metų rudenį sergamumas peršalimo ligomis gerokai lenkia praėjusių metų statistiką tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje
Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti
Kai suvoksime, kad paciento pasirinkimo laisvė neatsiejama nuo pagarbos gydytojui, tada sulauksime aukštesnės gydymo kokybės
Kas sukelia itin dažną pavasario bėdą akių alergiją ir kaip sau padėti? Kokie pagrindiniai akių alergijos požymiai?
Turbūt nebūtina smulkiai aiškinti, kas yra galvos smegenų biostimuliacija. Daug žmonių perėjo šią procedūrą ar girdėjo artimųjų arba pažįstamų atsiliepimus. Biostimuliacija - tai metodas, labiausiai atitinkantis šiuolaikinį požiūrį į problemą.
Akys kiekvienam iš mūsų - langas į pasaulį. Deja, artėjant Pasaulinei regėjimo dienai – ja Pasaulio sveikatos organizacija yra paskelbusi antrąjį spalio ketvirtadienį, - tenka pripažinti, kad vis daugiau žmonių šis langas pamažu veriasi.