Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Tyrimais įrodyta*, kad dėl netinkamos mitybos gresia ne tik nutukimas, širdies ir kraujagyslių sutrikimai, bet ir regėjimo ligos ar net visiškas apakimas.
Temperatūrai nukritus žemiau nulio, suskumbame rūpintis kūno galūnių šiluma ar imuniteto apsauga, tačiau specialistai skatina skirti daugiau dėmesio jautriausiam mūsų kūno organui – akims
Žaibišku greičiu besivystančios skaitmeninės technologijos, greitas gyvenimo ritmas ir dažnas stresas šiuolaikinio žmogaus sveikatai kelia vis daugiau problemų.
Kokios akių ligos dažniausiai kankina žmones, kaip pastebėti pirmuosius simptomus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį, norint turėti sveikas akis.
Straipsniai
Amerikiečių psichologai sukūrė ir tobulina kompiuterinį žaidimą asmeniniams ir planštiniams kompiuteriams
Vargu ar kuris nors pirmąją pagalbą suteikiantis gydytojas šautinę žaizdą imtų gydyti švirkštu...
Kasnakt geriant migdomuosius organizmas pripranta ir ilgainiui, norint pasiekti efektą, reikia vis didesnės dozės. Galų gale vystosi priklausomybė.
Lie­tu­vos svei­ka­tos moks­lų uni­ver­si­te­to (LSMU) li­go­ni­nės Kau­no kli­ni­ko­se gau­sė­ja ty­ri­mų vie­nin­te­liu ir bran­giau­siu Lie­tu­vo­je diag­nos­ti­kos įren­gi­niu – po­zi­tro­nų emi­si­jos to­mog­ra­fu
Sisteminė raudonoji vilkligė yra viena dažniausių sisteminių autoimuninių ligų. Jai būdingos mikroangiopatijos, dėl kurių trombuojasi smulkiosios kraujagyslės. Viena dažniausių ir pavojingiausių šių trombozių lokalizacijų yra akies tinklainė.
Nors akių silpnumas su sezoniškumu nėra tiesiogiai susijęs, tačiau rudenį ar pavasarį daugiau sulaukiama žmonių ...
Daugelį žmonių, įpusėjusių penktą gyvenimo dešimtį, anksčiau ar vėliau aplanko nemalonus pojūtis
Šių dviejų garbaus amžiaus moterų istoriją kaip savą atpažins daugelis vyresnių žmonių. Bėgant metams, pamažu ėmė silpti jų iki tol be priekaištų mačiusios akys.
Kaip šir­dies chir­urg­ui su 25 me­tų pa­tir­ti­mi, at­li­ku­siam dau­giau, nei 5 000 at­vi­rų šir­dies ope­ra­ci­jų, da­bar atė­jo me­tas iš­tai­syti klai­din­gą me­di­ci­nos ir mok­slo fak­tą.
Pasak specialistų, būtent prastas regėjimas gali būti pagrindinė problemų moksluose priežastis ...