Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Saulės akinių mada šį sezoną išgyvena tikrą revoliuciją: jeigu dar visai neseniai visi buvome pamišę dėl avangardo, pompastikos ir įspūdingų dekoratyvinių elementų, tai vasarą dairysimės žymiai nuoseklesnių ir ilgaamžiškesnių modelių.
Karantino metu nuo ilgo žiūrėjimo į ekranus – tiek darbo reikalais, tiek laisvalaikiu – galime pajusti, kad akys sausėja, pavargsta, matomas vaizdas tampa ne toks ryškus.
Karantino metu vizitai pas gydytojus apriboti, todėl turime saugotis ne tik virusų, bet ir sumažinti bet kokią riziką susidurti su kitomis sveikatos problemomis.
Ar susimąstėte, koks tai didžiulis iššūkis akims?
Straipsniai
Mūsų kraštiečiai mieliau gydosi Lietuvoje ir nesiveržia dėl planinių gydymo paslaugų ar sudėtingų operacijų pas užsienio medicinos specialistus
Labiausiai pasikeitusią kompensuojamųjų vaistų apmokėjimo tvarką pajuto sergantieji diabetu ir onkologinėmis ligomis
Karš­tas oras – ne tik ma­lo­nu­mas, bet ir pa­vo­jaus svei­ka­tai šal­ti­nis
Skausmas - pats svarbiausias kaulų ir raumenų sistemos susirgimų simptomas
Amerikiečių psichologai sukūrė ir tobulina kompiuterinį žaidimą asmeniniams ir planštiniams kompiuteriams
Vargu ar kuris nors pirmąją pagalbą suteikiantis gydytojas šautinę žaizdą imtų gydyti švirkštu...
Kasnakt geriant migdomuosius organizmas pripranta ir ilgainiui, norint pasiekti efektą, reikia vis didesnės dozės. Galų gale vystosi priklausomybė.
Lie­tu­vos svei­ka­tos moks­lų uni­ver­si­te­to (LSMU) li­go­ni­nės Kau­no kli­ni­ko­se gau­sė­ja ty­ri­mų vie­nin­te­liu ir bran­giau­siu Lie­tu­vo­je diag­nos­ti­kos įren­gi­niu – po­zi­tro­nų emi­si­jos to­mog­ra­fu
Sisteminė raudonoji vilkligė yra viena dažniausių sisteminių autoimuninių ligų. Jai būdingos mikroangiopatijos, dėl kurių trombuojasi smulkiosios kraujagyslės. Viena dažniausių ir pavojingiausių šių trombozių lokalizacijų yra akies tinklainė.
Nors akių silpnumas su sezoniškumu nėra tiesiogiai susijęs, tačiau rudenį ar pavasarį daugiau sulaukiama žmonių ...