Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biostimuliacija - laiko patikrintas priklausomybės ligų gydymas

Turbūt nebūtina smulkiai aiškinti, kas yra galvos smegenų biostimuliacija. Daug žmonių perėjo šią procedūrą ar girdėjo artimųjų arba pažįstamų atsiliepimus. Biostimuliacija - tai metodas, labiausiai atitinkantis šiuolaikinį požiūrį į problemą.
Nuotraukos

Turbūt nebūtina smulkiai aiškinti, kas yra galvos smegenų biostimuliacija. Daug žmonių perėjo šią procedūrą ar girdėjo artimųjų arba pažįstamų atsiliepimus. Biostimuliacija - tai metodas, labiausiai atitinkantis šiuolaikinį požiūrį į problemą. Tai kompleksinis alkoholinės priklausomybės gydymas, perėjęs laiko išbandymus, nusipelnęs plataus pripažinimo.

Lietuvoje biostimuliacijos metodu gydo medicinos centras "Neurovita". Jau 14 metų šis metodas sėkmingai taikomas gydant alkoholinė ir kt. priklausomybes, taip pat neurozes, vaikų mikčiojimą, enurezė ir kitas ligas. Per šį laiką tūkstantmečiams pacientų suteikta kvalifikuota pagalba.

Audito duomenimis, daugiau kaip 87 proc. pacientų biostimuliacija padėjo ilgam laikui atsikratyti problemų. Kai kuriems šią procedūrą teko pakartoti - daugiausia tiems, kurie psichologiškai dar nebuvo pasiruošę ar visai nenorėjo keisti gyvenimo būdo. Kai kada reikia pakartoti biostimuliaciją tiems, kurie praėjus kuriam laikui po gydymo, nutarė, kad yra jau visiškai sveiki ir gali saikingai vartoti alkoholį: ši klaida priveda prie naujų recidyvų.

Medicinos centro "Neurovita" praktikoje buvo nemažai pacientų, kuriuos pasisekė ištraukti tiesiog iš bedugnės. Jie sugebėjo pasinaudoti paskutiniu šansu, o "Neurovitos" gydytojai padėjo jiems grįžti prie blaivaus gyvenimo būdo. Paskutiniu metu nemažai pacientų ateina pagal draugų, artimųjų, kolegų rekomendacijas, kurie jau lankėsi "Neurovitoje". Tai dar kartą patvirtina aukštą gydymo efektyvumą. Kartais kreipiasi šeimos. Tokiais atvejais taikomos nuolaidos.

Galima drąsiai tvirtinti, kad biostimuliacija padeda net ir pačiais sunkiausiais atvejais. Tačiau nereti atvejai, kai pats pacientas nenori gydytis. Jį visiškai tenkina toks gyvenimo būdas. Tokiu atveju žmogui padėti labai sunku. Jis nori gyventi "kaip visi", klaidingai manydamas, kad jam tai pasiseks. Galų gale jis kreipiasi pagalbos į medikus, bet tada jau būna susiformavusi patvari alkoholinė priklausomybė. O juk ne paslaptis, kad bet kokią ligą lengviausia gydyti pradinės stadijos.

Medicinos centre "Neurovita" garantuojamas konfidencialumas ir pagarbus požiūris į pacientą. Jeigu yra abejonių ar klausimų - viską galima išsiaiškinti specialisto konsultacijų metu.

www.neurovita.lt