Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Stresas vadinamas šiuolaikinio amžiaus rykšte, o nerimas tampa kone neatsiejama daug dirbančio ir nuolat skubančio žmogaus būsena.
Vaistinėms sulaukus šimtatūkstantinių medicininių kaukių siuntų, vaistininkas Marius Lukštaraupis primena, kaip teisingai užsidėti respiratorius ir vienkartines kaukes.
Pastaruoju metu žmonės susidūrė su dar nepatirtais iššūkiais. Nuolat atnaujinamos naujienos apie koronavirusą kursto nerimą dėl baimės susirgti, o karantinas tampa sunkiu psichologiniu išbandymu.
Koronavirusu Lietuvoje užsikrečiant vis daugiau žmonių, vaistininkai įspėja imtis visų atsargumo priemonių, stabdant užkrato plitimą.
Straipsniai
Apžvelgus protingiausių gyvūnų sąrašą, siūlome susipažinti ir su penketuku pačių nuodingiausių gyvūnų žemėje
Mes esame sveiki, kai visi mūsų organai funkcionuoja harmoningai, kai esame psichologinėje pusiausvyroje, turime proto aiškumą, esame pasiruošę prisitaikyti prie visų gyvenimo situacijų
Viena didžiausių baimių, su kuria rūkaliai susiduria mesdami rūkyti, yra garantuotas svorio priaugimas.
Dabartiniame amžiuje nenumaldomai plinta “civilizacijos” negalavimai ir ligos - mus kankina stresas, chroniškas nuovargis, depresijos, nemiga, pažinimo sutrikimas, dėmesio koncentracijos stoka, įvairios priklausomybės ir t.t.
Artėjant vasarai keliautojams pravartu iš anksto pasidomėti, kokie galimi pavojai sveikatai slypi šalyse, kurias žadama aplankyti.
Moterys ir vyrai pradeda rūkyti dėl panašių priežasčių - kompanija, įvaizdis, stresas. Tačiau mesdami susiduria su visiškai skirtingomis problemomis. Viena ir kita puse teigia, kad būtent jiems mesti rūkyti yra sunkiau.
Savęs pažinimas Meditatyvių judesių pagalba
Tai puiki svekatinimo priemonė mūsų Centrinei Nervų Sistemai. Po treniruočių ciklo dauguma klientų patirią didelį poveikį į įvairius centrinės nervų sistemos negalavimus, juos sumažina arba panaikiną.