Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Pastaruoju metu žmonės susidūrė su dar nepatirtais iššūkiais. Nuolat atnaujinamos naujienos apie koronavirusą kursto nerimą dėl baimės susirgti, o karantinas tampa sunkiu psichologiniu išbandymu.
Koronavirusu Lietuvoje užsikrečiant vis daugiau žmonių, vaistininkai įspėja imtis visų atsargumo priemonių, stabdant užkrato plitimą.
Šiomis savaitėmis pajautėme, kaip greitai gyvenimas gali pasikeisti.
Geriausia ligų prevencija – stiprus imunitetas, o susirgus į pagalbą galima pasitelkti ne tik gydytojų skirtus vaistus, bet ir papildomas priemones, padėsiančias sušvelninti ligos eigą ar sustiprinti imunitetą.
Straipsniai
Viena didžiausių baimių, su kuria rūkaliai susiduria mesdami rūkyti, yra garantuotas svorio priaugimas.
Dabartiniame amžiuje nenumaldomai plinta “civilizacijos” negalavimai ir ligos - mus kankina stresas, chroniškas nuovargis, depresijos, nemiga, pažinimo sutrikimas, dėmesio koncentracijos stoka, įvairios priklausomybės ir t.t.
Artėjant vasarai keliautojams pravartu iš anksto pasidomėti, kokie galimi pavojai sveikatai slypi šalyse, kurias žadama aplankyti.
Moterys ir vyrai pradeda rūkyti dėl panašių priežasčių - kompanija, įvaizdis, stresas. Tačiau mesdami susiduria su visiškai skirtingomis problemomis. Viena ir kita puse teigia, kad būtent jiems mesti rūkyti yra sunkiau.
Savęs pažinimas Meditatyvių judesių pagalba
Tai puiki svekatinimo priemonė mūsų Centrinei Nervų Sistemai. Po treniruočių ciklo dauguma klientų patirią didelį poveikį į įvairius centrinės nervų sistemos negalavimus, juos sumažina arba panaikiną.