Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria šunų savininkai rudenį ir kaip užbėgti joms už akių
Atėjus vasaros sezonui, veterinarijos klinikos sulaukia ne tik perkaitusių augintinių. Padidėja ir gyvybei pavojingų traumų bei alerginių reakcijų.
Šuniuko atsiradimas namuose - tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
Meilę augintiniui daugelis šeimininkų išreiškia maistu. Tačiau, jeigu tas maistas nesubalansuotas, noras šunį ar katę palepinti gali baigtis liūdnai – juos net suluošinti.
Straipsniai
Ar reikalingi vitaminai šunims ir maisto papildai? Ar jie saugūs? Ekspertų teigimu, kai kurie iš jų veiksmingi, kai kurie ne, o kai kurie gali netgi pakenkti. Daugelis šeimininkų vitaminus šunims duoda ne iš būtinybės, o tik todėl, kad to nori.
Ne paslaptis, kad šunys dievina žaislus! Taigi, kokie žaislai šunims geriausi Jūsų augintiniui?
Jei sugalvojote įsigyti šunį, vadinasi rimtai apsvarstėte kur jį auginsite, kaip rūpinsitės, kiek laiko galėsite jam skirti.
Kiekvienu gyvenimo periodu šunų mityba turėtų būti pritaikyta pagal skirtingus amžiaus poreikius. Norint užtikrinti augintinio sveikatą ir gerovę, kiekvienam šeimininkui svarbu su šiais poreikiais susipažinti.
Daugelyje šalių katės pirmauja tarp augintinių, pasirenkamų gyvenimui butuose. Nors jos puikiai prisitaiko prie gyvenimo mažose erdvėse, be to yra pakantesnės užimtai šeimininkų dienotvarkei ir reikalauja mažiau dėmesio, ne visos kačių veislės tinkamos uždaram gyvenimui daugiabutyje.