Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria šunų savininkai rudenį ir kaip užbėgti joms už akių
Atėjus vasaros sezonui, veterinarijos klinikos sulaukia ne tik perkaitusių augintinių. Padidėja ir gyvybei pavojingų traumų bei alerginių reakcijų.
Šuniuko atsiradimas namuose - tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
Meilę augintiniui daugelis šeimininkų išreiškia maistu. Tačiau, jeigu tas maistas nesubalansuotas, noras šunį ar katę palepinti gali baigtis liūdnai – juos net suluošinti.
Straipsniai
Šunų savininkai supranta savo augintinių siunčiamus ženklus – susikalba be žodžių. O kaip yra su katėmis? Ar jų „kūno kalba“ tokia pat išraiškinga kaip šunų? Kokius signalus mums siunčia katės?..
Dažnai manoma, kad nedidelio ūgio šuneliui, kad šis patogiai gyventų, pakanka keleto kvadratinių metrų, o štai vokiečių dogui ar kitam dideliam šuniui būtina labai didelė erdvė. Tokia nuomonė tik iš dalies teisinga...
Jei­gu jū­sų pa­klaus­tų, kaip su­si­kal­ba šu­nys, tur­būt at­sa­ky­tu­mė­te: „Lo­da­mi!“ Bet ar ka­da nors ma­tė­te po­re­lę šu­nų, drau­giš­kai bė­gan­čių par­ko ta­ke­liu ir ka­žin ką tarp sa­vęs ska­li­jan­čių?
Kada pradėti auklėti mažą šuniuką? Ar galima bausti? Ar pakanka vien tik skatinti? Tokie ir panašūs klausimai neduoda ramybės šunų augintojams...
Tik nedidelė dalis kačių sulaukia 15-17 metų, tačiau pasitaiko, kad ir peržengusios šią amžiaus ribą jos jaučiasi puikiai ir gyvena visavertį gyvenimą
Kokius namų darbus turite atlikti prieš įsigydami šuniuką? Kaip pasiruošti mažojo augintinio atvykimui?..
Šunys dirba policijoje, pasienyje, muitinėje, bet šįkart pakalbėkime apie neįprastas, keistokas šunų „profesijas“ – šunis vyndarius, bitininkus, grybautojus...
Gaila to šuns, kuris į lauką išvedamas tik „reikalų atlikti“ – penkiolika minučių ryte ir tiek pat vakare
Tarp miestų didžiausia kačių populiacija yra Vilniuje – kas ketvirtas sostinės gyventojas laiko katę. Šunis labiau mėgsta kauniečiai.
Šiuo atveju aš kalbu apie mažuosius mūsų brolius, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių