Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Su kokiomis problemomis dažniausiai susiduria šunų savininkai rudenį ir kaip užbėgti joms už akių
Atėjus vasaros sezonui, veterinarijos klinikos sulaukia ne tik perkaitusių augintinių. Padidėja ir gyvybei pavojingų traumų bei alerginių reakcijų.
Šuniuko atsiradimas namuose - tai kupina emocijų akimirka, kuriai reikia pasiruošti. Prekių augintiniams specialistas pataria, į kokius esminius punktus reikėtų atkreipti dėmesį ir ką vertėtų pirmiausia įsigyti.
Meilę augintiniui daugelis šeimininkų išreiškia maistu. Tačiau, jeigu tas maistas nesubalansuotas, noras šunį ar katę palepinti gali baigtis liūdnai – juos net suluošinti.
Straipsniai
Vienas dažnai pasitaikančių negalavimų yra vėmimas
Gyvūnų imuninė sistema dažniausiai nusilpsta veikiant aplinkos veiksniams, kurie neigiamai veikia gyvūno imuninę sistemą ...
Imuninę sistemą silpnina patirtas stresas, ypatingai, jeigu jis yra ilgalaikis arba gyvūnas negali jo išvengti, traumos, labiausiai kenkia nepilnavertė mityba ir aktyvumo stoka
Nusprendėte, kad norite naujo augintinio. Šuniuko? Puiku!
Šunų vardai pagal abėcėlę
Gyvūnui važiavimas automobiliu negali asocijuotis su stresu ir pykinimu
Viskas apie šunis
Katės gali būti alergiškos tam tikram maistui arba jo sudedamosioms dalims. Alergija maistui yra trečia pagal dažnumą alergija po alergijos blusų įkandimams ir atopinio dermatito.
Skanėstai šunims suteiks papildomų vitaminų ir mineralų
Šunų priežiūra namuose reikalinga, kad augintiniai augtų sveiki, žvalūs ir puikios išvaizdos